TINEX, spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna spoločnosť
IČO: 31689477
DIČ: 2020487986
IČ DPH: SK2020487986
Pražská 2, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pražská 2, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.72
Dátum vzniku: 12. 5. 1994
Základné imanie: 331,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 6. 1996
Spisová značka: Sro/4591/V
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod a maloobchod mimo riadnej predajne: potravinárske polotovary a výrob., potraviny, ovocie, zelenina, mraze…; sprostredkovanie obchodu a služieb; realitná kancelária …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zoltán Varga od 31. 5. 2002
    konateľspoločník
  • Ing. Ľuboš Derenčényi od 6. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TINEX, spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 746,8 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 7,2 mil. €.

7,2 mil. €
Tržby
746,8 tis. €
Zisk
7,3 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
1,9 mil. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
18,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 596,6 tis., 2022 1,1 mil., 2023 994,9 tis., 2024 716,4 tis., 2025 746,8 tis.2021596,6 tis.20221,1 mil.2023994,9 tis.2024716,4 tis.2025746,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,9 mil., 2022 9,2 mil., 2023 6,6 mil., 2024 6,0 mil., 2025 7,2 mil.20216,9 mil.20229,2 mil.20236,6 mil.20246,0 mil.20257,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,2 mil. € 746,8 tis. €
2024 6,0 mil. € 716,4 tis. €
2023 6,6 mil. € 994,9 tis. €
2022 9,2 mil. € 1,1 mil. €
2021 6,9 mil. € 596,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,1 tis. €
  • Zásoby1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky808,3 tis. €
  • Finančné účty983,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie331,9 tis. €
  • Fondy zo zisku34,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov816,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie746,8 tis. €
  • Rezervy4,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky225,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky878,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TINEX, spoločnosť s ručením obmedzeným v konkurze?

TINEX, spoločnosť s ručením obmedzeným nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TINEX, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TINEX, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby 7,2 mil. €.

Je firma TINEX, spoločnosť s ručením obmedzeným v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TINEX, spoločnosť s ručením obmedzeným dosiahla zisk 746,8 tis. €.

Je TINEX, spoločnosť s ručením obmedzeným platiteľom DPH?

TINEX, spoločnosť s ručením obmedzeným je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TINEX, spoločnosť s ručením obmedzeným sídli?

TINEX, spoločnosť s ručením obmedzeným má sídlo na adrese Pražská 2, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026