KELCOM INTERNATIONAL POPRAD, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31687342
DIČ: 2020514166
IČ DPH: SK2020514166
Vagonárska 2363/3, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vagonárska 2363/3, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 25. 3. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 4. 1994
Spisová značka: Sro/1611/P
Predmet podnikania (výber): - montáž elektronických protipožiarnych systémov; - projektovanie elektronických zariadení; - maloobchod a veľkoobchod - spotrebná elektronika, výpočtová a kancelárska technika, elektrotechnický materiál …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anette Timková od 25. 3. 1994
    konateľspoločník
  • Viktor Timko od 25. 3. 1994
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KELCOM INTERNATIONAL POPRAD, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 78 % na 3,7 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 543,0 tis. €.

543,0 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
565,0 tis. €
Celkové výnosy
898,0 tis. €
Aktíva
347,9 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
52,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,4 tis., 2022 5,2 tis., 2023 9,7 tis., 2024 16,9 tis., 2025 3,7 tis.202114,4 tis.20225,2 tis.20239,7 tis.202416,9 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 486,2 tis., 2022 500,8 tis., 2023 653,0 tis., 2024 696,6 tis., 2025 543,0 tis.2021486,2 tis.2022500,8 tis.2023653,0 tis.2024696,6 tis.2025543,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 543,0 tis. € 3,7 tis. €
2024 696,6 tis. € 16,9 tis. €
2023 653,0 tis. € 9,7 tis. €
2022 500,8 tis. € 5,2 tis. €
2021 486,2 tis. € 14,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok789,0 tis. €
  • Zásoby54,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky48,5 tis. €
  • Finančné účty41 €
  • Časové rozlíšenie6,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov336,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,7 tis. €
  • Rezervy6,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky305,0 tis. €
  • Bankové úvery222,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KELCOM INTERNATIONAL POPRAD, s.r.o. v konkurze?

KELCOM INTERNATIONAL POPRAD, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KELCOM INTERNATIONAL POPRAD, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KELCOM INTERNATIONAL POPRAD, s.r.o. tržby 543,0 tis. €.

Je firma KELCOM INTERNATIONAL POPRAD, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KELCOM INTERNATIONAL POPRAD, s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je KELCOM INTERNATIONAL POPRAD, s.r.o. platiteľom DPH?

KELCOM INTERNATIONAL POPRAD, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KELCOM INTERNATIONAL POPRAD, s.r.o. sídli?

KELCOM INTERNATIONAL POPRAD, s.r.o. má sídlo na adrese Vagonárska 2363/3, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026