Stavebné bytové družstvo Revúca

Aktívna spoločnosť
IČO: 31686982
DIČ: 2020722143
IČ DPH: SK2020722143
Clementisova 1211/14, Revúca

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Clementisova 1211/14, Revúca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 14. 3. 1994
Základné imanie: 1,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2004
Spisová značka: Dr/246/S
Predmet podnikania (výber): - prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstva; - bytové služby; - veľkoobchod a maloobchod so stavebným materiálom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Ján Šofranko od 22. 5. 2024
    člen predstavenstva
  • Ing. Peter Hricovíny od 22. 5. 2024
    člen predstavenstva
  • Ing. Slavomír Verkin od 22. 5. 2024
    člen predstavenstva
  • Mgr. Eva Blahútová od 22. 5. 2024
    člen predstavenstva
  • Mgr. Gabriela Valašteková od 22. 5. 2024
    člen predstavenstva
  • Ľudovít Štitnický od 22. 5. 2024
    člen predstavenstva
  • Katarína Váradyová od 22. 5. 2024
    člen dozornej rady
  • Margita Koreňová od 22. 5. 2024
    člen dozornej rady
  • Milan Germánus od 22. 5. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stavebné bytové družstvo Revúca v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 7,1 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 276,4 tis. €.

276,4 tis. €
Tržby
7,1 tis. €
Zisk
312,6 tis. €
Celkové výnosy
5,2 mil. €
Aktíva
311,2 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
91,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,9 tis., 2022 6,6 tis., 2023 4,7 tis., 2024 −36,1 tis., 2025 7,1 tis.20215,9 tis.20226,6 tis.20234,7 tis.2024−36,1 tis.20257,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 226,2 tis., 2022 232,8 tis., 2023 256,8 tis., 2024 278,5 tis., 2025 276,4 tis.2021226,2 tis.2022232,8 tis.2023256,8 tis.2024278,5 tis.2025276,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 276,4 tis. € 7,1 tis. €
2024 278,5 tis. € -36,1 tis. €
2023 256,8 tis. € 4,7 tis. €
2022 232,8 tis. € 6,6 tis. €
2021 226,2 tis. € 5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok148,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,5 mil. €
  • Finančné účty2,6 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie29,8 tis. €
  • Kapitálové fondy144,8 tis. €
  • Fondy zo zisku129,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-7,9 mil. €
  • Krátkodobé záväzky2,9 mil. €
  • Bankové úvery9,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavebné bytové družstvo Revúca v konkurze?

Stavebné bytové družstvo Revúca nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavebné bytové družstvo Revúca tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stavebné bytové družstvo Revúca tržby 276,4 tis. €.

Je firma Stavebné bytové družstvo Revúca v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stavebné bytové družstvo Revúca dosiahla zisk 7,1 tis. €.

Je Stavebné bytové družstvo Revúca platiteľom DPH?

Stavebné bytové družstvo Revúca je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stavebné bytové družstvo Revúca sídli?

Stavebné bytové družstvo Revúca má sídlo na adrese Clementisova 1211/14, Revúca, 050 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026