LUMIX TRADE, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31686796
DIČ: 2020507038
IČ DPH: SK2020507038
Hviezdoslavova 1020/8, Trebišov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavova 1020/8, Trebišov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.61
Dátum vzniku: 16. 3. 1994
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 5. 1994
Spisová značka: Sro/4350/V
Predmet podnikania (výber): vnútroštátne a medzinárodné zasielateľstvo; veľkoobcod a maloobchod-poľnohospodárske základné produkty, obilie, osivo, krmivo, potraviny, zelenina, ovocie, zemia…; veľkoobchod-živé zvieratá, kvety, rastliny, surové kožky, kože, surový tabak, nápoje, tabak, cukor, čokoláda, káva, č… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloš Lukáč od 10. 3. 1994
    konateľspoločník
  • Artúr Lukáč od 14. 6. 2023
    spoločník
  • Denisa Lukáčová od 14. 6. 2023
    spoločník
  • Marek Lukáč od 14. 6. 2023
    spoločník
  • Simona Nagyová od 14. 6. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUMIX TRADE, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 45 % na 6,3 tis. € a tržby jej klesli o 77 % na 238,3 tis. €.

238,3 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
321,6 tis. €
Celkové výnosy
424,9 tis. €
Aktíva
102,7 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
16,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,1 tis., 2022 5,4 tis., 2023 2,6 tis., 2024 11,5 tis., 2025 6,3 tis.202113,1 tis.20225,4 tis.20232,6 tis.202411,5 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 490,4 tis., 2022 637,1 tis., 2023 531,6 tis., 2024 1,0 mil., 2025 238,3 tis.2021490,4 tis.2022637,1 tis.2023531,6 tis.20241,0 mil.2025238,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 238,3 tis. € 6,3 tis. €
2024 1,0 mil. € 11,5 tis. €
2023 531,6 tis. € 2,6 tis. €
2022 637,1 tis. € 5,4 tis. €
2021 490,4 tis. € 13,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok258,7 tis. €
  • Zásoby55,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky87,1 tis. €
  • Finančné účty23,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie336 €

Pasíva

  • Vlastné imanie102,7 tis. €
  • Záväzky322,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUMIX TRADE, spol. s r.o. v konkurze?

LUMIX TRADE, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUMIX TRADE, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUMIX TRADE, spol. s r.o. tržby 238,3 tis. €.

Je firma LUMIX TRADE, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUMIX TRADE, spol. s r.o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je LUMIX TRADE, spol. s r.o. platiteľom DPH?

LUMIX TRADE, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUMIX TRADE, spol. s r.o. sídli?

LUMIX TRADE, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hviezdoslavova 1020/8, Trebišov, 075 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026