Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31684581
DIČ: 2020501659
IČ DPH: SK2020501659
Mníšek nad Hnilcom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mníšek nad Hnilcom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.00
Dátum vzniku: 28. 1. 1994
Základné imanie: 15,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1994
Spisová značka: Sro/4144/V
Predmet podnikania (výber): lesníctvo vrátene predaja nespracovaných lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja; jednoduchá drevárska výroba; približovanie a manipulácia dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľudovít Kujnisch od 13. 12. 1999
    konateľ
  • Michal Šveda od 1. 9. 2012
    konateľ
  • Obec Mníšek nad Hnilcom od 23. 3. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 76 % na 271 € a tržby jej narástli o 21 % na 990,4 tis. €.

990,4 tis. €
Tržby
271 €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
325,8 tis. €
Aktíva
137,2 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
49,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,6 tis., 2022 543, 2023 11,9 tis., 2024 1,1 tis., 2025 271202119,6 tis.2022543202311,9 tis.20241,1 tis.2025271
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 802,5 tis., 2022 721,8 tis., 2023 708,4 tis., 2024 816,8 tis., 2025 990,4 tis.2021802,5 tis.2022721,8 tis.2023708,4 tis.2024816,8 tis.2025990,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 990,4 tis. € 271 €
2024 816,8 tis. € 1,1 tis. €
2023 708,4 tis. € 11,9 tis. €
2022 721,8 tis. € 543 €
2021 802,5 tis. € 19,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok165,2 tis. €
  • Zásoby45,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,5 tis. €
  • Finančné účty88,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,9 tis. €
  • Kapitálové fondy80,8 tis. €
  • Fondy zo zisku29,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie271 €
  • Rezervy20,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky100,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie66,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o. v konkurze?

Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o. tržby 990,4 tis. €.

Je firma Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o. dosiahla zisk 271 €.

Je Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o. platiteľom DPH?

Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o. sídli?

Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o. má sídlo na adrese Mníšek nad Hnilcom, 055 64.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026