Lomnická teplárenská, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31682928
DIČ: 2020741987
IČ DPH: SK2020741987
Tatranská 697/148, Veľká Lomnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská 697/148, Veľká Lomnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.30
Dátum vzniku: 22. 12. 1993
Základné imanie: 136,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 12. 2008
Spisová značka: Sro/19419/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru a účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovate…; sprostredkovateľká činnosť v oblasti služieb; obstarávanie služieb spojených so správou nebytového a bytového fondu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jiří Hruška od 20. 12. 2018
    konateľ
  • Ing. Peter Múdry od 17. 1. 2017
    konateľ
  • Asset Inter, s.r.o. od 6. 10. 2022
    spoločník
  • GOLF INTERNATIONAL, s.r.o. od 6. 10. 2022
    spoločník
  • TRUSSAL, s. r. o. od 6. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lomnická teplárenská, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 2,9 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 87,0 tis. €.

87,0 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
88,2 tis. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
2,1 mil. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
79,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 1,7 tis., 2023 3,6 tis., 2024 4,7 tis., 2025 2,9 tis.20215,8 tis.20221,7 tis.20233,6 tis.20244,7 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 105,0 tis., 2022 89,6 tis., 2023 89,6 tis., 2024 81,9 tis., 2025 87,0 tis.2021105,0 tis.202289,6 tis.202389,6 tis.202481,9 tis.202587,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 87,0 tis. € 2,9 tis. €
2024 81,9 tis. € 4,7 tis. €
2023 89,6 tis. € 3,6 tis. €
2022 89,6 tis. € 1,7 tis. €
2021 105,0 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky451,5 tis. €
  • Finančné účty21,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie511 €

Pasíva

  • Základné imanie136,1 tis. €
  • Kapitálové fondy2,9 mil. €
  • Fondy zo zisku2,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-934,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9 €
  • Krátkodobé záväzky79,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lomnická teplárenská, s.r.o. v konkurze?

Lomnická teplárenská, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lomnická teplárenská, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lomnická teplárenská, s.r.o. tržby 87,0 tis. €.

Je firma Lomnická teplárenská, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lomnická teplárenská, s.r.o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je Lomnická teplárenská, s.r.o. platiteľom DPH?

Lomnická teplárenská, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lomnická teplárenská, s.r.o. sídli?

Lomnická teplárenská, s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská 697/148, Veľká Lomnica, 059 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026