M-TRADING, spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna spoločnosť
IČO: 31678785
DIČ: 2020519292
IČ DPH: SK2020519292
Ľubochnianska 5, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľubochnianska 5, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.16
Dátum vzniku: 7. 10. 1993
Základné imanie: 7,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 11. 1993
Spisová značka: Sro/1306/P
Predmet podnikania (výber): - výrobná činnosť v obore odevná konfekcia; - obchodná činnosť v obore: textil, odevy, koža, guma, papier, drevo a výrobky z dreva potraviny, pivo, alko a nealko…; - sprostredkovanie obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Agáta Adjindová od 17. 12. 2025
    konateľspoločník
  • Edgar Adjinda od 17. 12. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-TRADING, spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 2025 zvýšila stratu o 44 % na 32,2 tis. € a tržby jej klesli o 67 % na 59,9 tis. €.

59,9 tis. €
Tržby
32,2 tis. €
Strata
10,8 tis. €
Aktíva
2,8 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,4 tis., 2022 39,2 tis., 2023 13,2 tis., 2024 −22,3 tis., 2025 −32,2 tis.202126,4 tis.202239,2 tis.202313,2 tis.2024−22,3 tis.2025−32,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 219,8 tis., 2022 275,4 tis., 2023 265,6 tis., 2024 180,6 tis., 2025 59,9 tis.2021219,8 tis.2022275,4 tis.2023265,6 tis.2024180,6 tis.202559,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 59,9 tis. € -32,2 tis. €
2024 180,6 tis. € -22,3 tis. €
2023 265,6 tis. € 13,2 tis. €
2022 275,4 tis. € 39,2 tis. €
2021 219,8 tis. € 26,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie2,8 tis. €
  • Záväzky8,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-TRADING, spoločnosť s ručením obmedzeným v konkurze?

M-TRADING, spoločnosť s ručením obmedzeným nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-TRADING, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-TRADING, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby 59,9 tis. €.

Je firma M-TRADING, spoločnosť s ručením obmedzeným v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-TRADING, spoločnosť s ručením obmedzeným vykázala stratu 32,2 tis. €.

Je M-TRADING, spoločnosť s ručením obmedzeným platiteľom DPH?

M-TRADING, spoločnosť s ručením obmedzeným je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M-TRADING, spoločnosť s ručením obmedzeným sídli?

M-TRADING, spoločnosť s ručením obmedzeným má sídlo na adrese Ľubochnianska 5, Prešov, 080 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026