INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD

Aktívna spoločnosť
IČO: 31678599
DIČ: 2020513968
IČ DPH: SK2020513968
Kežmarská 3524/9, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kežmarská 3524/9, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 23. 9. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1993
Spisová značka: Sro/1302/P
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť vrátene maloobchodného predaja a vrátane zahranično-obchodnej činnosti v rozsahu a za podmienok pl…; - veľkoobchod s farmaceutickými výrobkami; - nákup a predaj zdravotníckej techniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mgr. Beáta Maliniaková od 23. 9. 1993
    konateľspoločník
  • Rajmund Szánto od 23. 9. 1993
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 5,2 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 649,7 tis. €.

649,7 tis. €
Tržby
5,2 tis. €
Strata
657,9 tis. €
Celkové výnosy
63,0 tis. €
Aktíva
-28,8 tis. €
Vlastné imanie
146 %
Celková zadlženosť
43,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,8 tis., 2022 114, 2023 97, 2024 1,6 tis., 2025 −5,2 tis.20218,8 tis.202211420239720241,6 tis.2025−5,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 650,1 tis., 2022 771,4 tis., 2023 663,8 tis., 2024 464,7 tis., 2025 649,7 tis.2021650,1 tis.2022771,4 tis.2023663,8 tis.2024464,7 tis.2025649,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 649,7 tis. € -5,2 tis. €
2024 464,7 tis. € 1,6 tis. €
2023 663,8 tis. € 97 €
2022 771,4 tis. € 114 €
2021 650,1 tis. € 8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby14,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky34,3 tis. €
  • Finančné účty11,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-30,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-5,2 tis. €
  • Rezervy12,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky73,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD v konkurze?

INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD tržby 649,7 tis. €.

Je firma INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD vykázala stratu 5,2 tis. €.

Je INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD platiteľom DPH?

INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD sídli?

INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD má sídlo na adrese Kežmarská 3524/9, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026