ZONA Prešov, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31677975
DIČ: 2020525551
IČ DPH: SK2020525551
Levočská 111, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Levočská 111, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 17. 9. 1993
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 1. 1997
Spisová značka: Sro/1271/P
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť v obore: motorové vozidlá, náhradné diely a doplnky na motorové vozidlá, stroje a zariadenia, potr…; - sprostredkovanie obchodu; - prevádzkovanie skladu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jiří Iman od 16. 12. 2021
    konateľ
  • STILCAR Košice s.r.o. od 25. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZONA Prešov, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 20,5 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 2,7 mil. €.

2,7 mil. €
Tržby
20,5 tis. €
Zisk
2,8 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
213,7 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
12,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,8 tis., 2022 19,8 tis., 2023 18,2 tis., 2024 15,4 tis., 2025 20,5 tis.202120,8 tis.202219,8 tis.202318,2 tis.202415,4 tis.202520,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 2,2 mil., 2023 2,1 mil., 2024 2,9 mil., 2025 2,7 mil.20212,4 mil.20222,2 mil.20232,1 mil.20242,9 mil.20252,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,7 mil. € 20,5 tis. €
2024 2,9 mil. € 15,4 tis. €
2023 2,1 mil. € 18,2 tis. €
2022 2,2 mil. € 19,8 tis. €
2021 2,4 mil. € 20,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok123,9 tis. €
  • Zásoby777,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky241,5 tis. €
  • Finančné účty141,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku48,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov138,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,5 tis. €
  • Rezervy17,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky961,1 tis. €
  • Bankové úvery100,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZONA Prešov, s.r.o. v konkurze?

ZONA Prešov, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZONA Prešov, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZONA Prešov, s.r.o. tržby 2,7 mil. €.

Je firma ZONA Prešov, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZONA Prešov, s.r.o. dosiahla zisk 20,5 tis. €.

Je ZONA Prešov, s.r.o. platiteľom DPH?

ZONA Prešov, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZONA Prešov, s.r.o. sídli?

ZONA Prešov, s.r.o. má sídlo na adrese Levočská 111, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026