Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31666205
DIČ: 2020503034
IČ DPH: SK2020503034
Novoveská cesta 9304/28, Spišská Nová Ves - Novoveská Huta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novoveská cesta 9304/28, Spišská Nová Ves - Novoveská Huta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.10
Dátum vzniku: 27. 1. 1993
Základné imanie: 166,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1993
Spisová značka: Sro/2601/V
Predmet podnikania (výber): - zabezpečenie všetkých úloh, ktoré vyplývajú z programu záchrany a zachovania genofondu lesných drevín; - zakladanie, pestovanie, výchova, obnova a ochrana lesov v záujme ich zachovania a zveľaďovania pri rešpektovaní ich…; - zabezpečenie dôslednej hygieny lesných porastov, ochranných opatrení pri mimoriadnych udalostiach a účinnej ochrann… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Perháč od 1. 7. 2019
    konateľ
  • Ing. Ján Novák od 1. 7. 2019
    konateľ
  • Mesto Spišská Nová Ves od 29. 12. 2022
    spoločník
  • Adnan Akram od 30. 9. 2015
    člen dozornej rady
  • MUDr. Iveta Fulková od 13. 3. 2023
    člen dozornej rady
  • Mgr. Michal Demečko od 9. 3. 2007
    člen dozornej rady
  • Oliver Búza od 15. 5. 2019
    člen dozornej rady
  • Ľuboš Šuca od 13. 3. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 75 % na 135,5 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
135,5 tis. €
Strata
2,3 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
918,7 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
43,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 189, 2022 −48,4 tis., 2023 3,3 tis., 2024 −551,4 tis., 2025 −135,5 tis.20211892022−48,4 tis.20233,3 tis.2024−551,4 tis.2025−135,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,9 mil.20211,5 mil.20221,6 mil.20231,1 mil.20241,3 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € -135,5 tis. €
2024 1,3 mil. € -551,4 tis. €
2023 1,1 mil. € 3,3 tis. €
2022 1,6 mil. € -48,4 tis. €
2021 1,5 mil. € 189 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok13,5 tis. €
  • Zásoby405,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky5,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky161,8 tis. €
  • Finančné účty22,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie918,7 tis. €
  • Záväzky1,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. v konkurze?

Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. vykázala stratu 135,5 tis. €.

Je Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. platiteľom DPH?

Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. sídli?

Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. má sídlo na adrese Novoveská cesta 9304/28, Spišská Nová Ves - Novoveská Huta, 053 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026