RIOS spoločnosť s ručením obmedzeným Sečovce

Aktívna spoločnosť
IČO: 31660657
DIČ: 2020506059
IČ DPH: SK2020506059
Kollárova 2/455, Sečovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kollárova 2/455, Sečovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 29. 10. 1992
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 1. 1993
Spisová značka: Sro/2133/V
Predmet podnikania (výber): revízia elektrických zariadení do lOOO V a bleskozvodov; opravy a údržba elektrických zariadení do lOOO V; údržba a opravy strojového parku …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Titko od 5. 1. 2008
    konateľspoločník
  • Jaroslav Kondáš od 10. 10. 2008
    konateľspoločník
  • Jozef Bajus od 29. 10. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RIOS spoločnosť s ručením obmedzeným Sečovce v roku 2025 zvýšila zisk o 258 % na 35,6 tis. € a tržby jej narástli o 38 % na 847,1 tis. €.

847,1 tis. €
Tržby
35,6 tis. €
Zisk
807,1 tis. €
Celkové výnosy
314,5 tis. €
Aktíva
88,8 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
16,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 2,7 tis., 2023 6,3 tis., 2024 10,0 tis., 2025 35,6 tis.20211,3 tis.20222,7 tis.20236,3 tis.202410,0 tis.202535,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 652,4 tis., 2022 699,0 tis., 2023 548,5 tis., 2024 613,9 tis., 2025 847,1 tis.2021652,4 tis.2022699,0 tis.2023548,5 tis.2024613,9 tis.2025847,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 847,1 tis. € 35,6 tis. €
2024 613,9 tis. € 10,0 tis. €
2023 548,5 tis. € 6,3 tis. €
2022 699,0 tis. € 2,7 tis. €
2021 652,4 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok65,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky223,0 tis. €
  • Finančné účty26,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov42,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie35,6 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky76,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky147,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RIOS spoločnosť s ručením obmedzeným Sečovce v konkurze?

RIOS spoločnosť s ručením obmedzeným Sečovce nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RIOS spoločnosť s ručením obmedzeným Sečovce tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RIOS spoločnosť s ručením obmedzeným Sečovce tržby 847,1 tis. €.

Je firma RIOS spoločnosť s ručením obmedzeným Sečovce v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RIOS spoločnosť s ručením obmedzeným Sečovce dosiahla zisk 35,6 tis. €.

Je RIOS spoločnosť s ručením obmedzeným Sečovce platiteľom DPH?

RIOS spoločnosť s ručením obmedzeným Sečovce je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RIOS spoločnosť s ručením obmedzeným Sečovce sídli?

RIOS spoločnosť s ručením obmedzeným Sečovce má sídlo na adrese Kollárova 2/455, Sečovce, 078 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026