MONTRÚR s. r. o. Košice

Aktívna spoločnosť
IČO: 31657095
DIČ: 2020490516
IČ DPH: SK2020490516
Medená 21, Košice - mestská časť Barca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Medená 21, Košice - mestská časť Barca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.21
Dátum vzniku: 19. 8. 1992
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 1. 1993
Spisová značka: Sro/1821/V
Predmet podnikania (výber): - dodávka, montáž plynovodných sietí veľmi vysokého, vysokého, stredného, nízkeho tlaku, vrátane domových pripojok; - dodávka, montáž teplovodných, parovodných napájačov, ich primárnych a sekundárnych rozvodov; - dodávka, montáž vodovodných privádzačov, ich primárnych a sekundárnych rozvodov …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONTRÚR s. r. o. Košice v roku 2025 zvýšila zisk o 61 % na 263,0 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 9,7 mil. €.

9,7 mil. €
Tržby
263,0 tis. €
Zisk
10,0 mil. €
Celkové výnosy
13,0 mil. €
Aktíva
10,4 mil. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
29,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,9 tis., 2022 94,7 tis., 2023 290,9 tis., 2024 163,0 tis., 2025 263,0 tis.202159,9 tis.202294,7 tis.2023290,9 tis.2024163,0 tis.2025263,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,7 mil., 2022 8,5 mil., 2023 12,0 mil., 2024 9,9 mil., 2025 9,7 mil.20215,7 mil.20228,5 mil.202312,0 mil.20249,9 mil.20259,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,7 mil. € 263,0 tis. €
2024 9,9 mil. € 163,0 tis. €
2023 12,0 mil. € 290,9 tis. €
2022 8,5 mil. € 94,7 tis. €
2021 5,7 mil. € 59,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,5 mil. €
  • Zásoby742,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky406,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,7 mil. €
  • Krátkodobý finančný majetok544,5 tis. €
  • Finančné účty674,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie31,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku203,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie263,0 tis. €
  • Rezervy292,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky60,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONTRÚR s. r. o. Košice v konkurze?

MONTRÚR s. r. o. Košice nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONTRÚR s. r. o. Košice tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONTRÚR s. r. o. Košice tržby 9,7 mil. €.

Je firma MONTRÚR s. r. o. Košice v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONTRÚR s. r. o. Košice dosiahla zisk 263,0 tis. €.

Je MONTRÚR s. r. o. Košice platiteľom DPH?

MONTRÚR s. r. o. Košice je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MONTRÚR s. r. o. Košice sídli?

MONTRÚR s. r. o. Košice má sídlo na adrese Medená 21, Košice - mestská časť Barca, 040 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026