ASTA, spol. s r.o., Humenné

Aktívna spoločnosť
IČO: 31654002
DIČ: 2020510690
IČ DPH: SK2020510690
Brestovská 1056, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Brestovská 1056, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 18. 6. 1992
Základné imanie: 16,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 1993
Spisová značka: Sro/499/P
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu - potraviny, drogistický a spotrebný tovar; - autoopravárenské práce a predaj autosúčiastok; - nákup a predaj osobných motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marie Račková od 1. 11. 2015
    konateľ
  • Ing. Rudolf Račko od 18. 6. 1992
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ASTA, spol. s r.o., Humenné v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 6,7 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 695,4 tis. €.

695,4 tis. €
Tržby
6,7 tis. €
Zisk
711,7 tis. €
Celkové výnosy
232,7 tis. €
Aktíva
52,0 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
24,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 9,1 tis., 2023 358, 2024 9,0 tis., 2025 6,7 tis.20216,0 tis.20229,1 tis.202335820249,0 tis.20256,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 840,8 tis., 2023 1,0 mil., 2024 978,1 tis., 2025 695,4 tis.20211,2 mil.2022840,8 tis.20231,0 mil.2024978,1 tis.2025695,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 695,4 tis. € 6,7 tis. €
2024 978,1 tis. € 9,0 tis. €
2023 1,0 mil. € 358 €
2022 840,8 tis. € 9,1 tis. €
2021 1,2 mil. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok75,0 tis. €
  • Zásoby113,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,8 tis. €
  • Finančné účty3,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie517 €

Pasíva

  • Základné imanie16,6 tis. €
  • Kapitálové fondy16,5 tis. €
  • Fondy zo zisku2,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,7 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky688 €
  • Krátkodobé záväzky131,6 tis. €
  • Bankové úvery44,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ASTA, spol. s r.o., Humenné v konkurze?

ASTA, spol. s r.o., Humenné nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ASTA, spol. s r.o., Humenné tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ASTA, spol. s r.o., Humenné tržby 695,4 tis. €.

Je firma ASTA, spol. s r.o., Humenné v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ASTA, spol. s r.o., Humenné dosiahla zisk 6,7 tis. €.

Je ASTA, spol. s r.o., Humenné platiteľom DPH?

ASTA, spol. s r.o., Humenné je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ASTA, spol. s r.o., Humenné sídli?

ASTA, spol. s r.o., Humenné má sídlo na adrese Brestovská 1056, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026