Obecné lesy Krahule, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31646395
DIČ: 2020480110
IČ DPH: SK2020480110
Krahule 26, Krahule

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krahule 26, Krahule Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.20
Dátum vzniku: 5. 3. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 3. 1996
Spisová značka: Sro/3376/S
Predmet podnikania (výber): lesníctvo včítane predaja nespracovaných lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja; povoznícke služby, približovanie dreva; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Helena Halmešová od 27. 9. 2021
    konateľ
  • Obec Krahule od 6. 5. 2022
    spoločník
  • Ing. Lucia Považanová od 31. 1. 2012
    člen dozornej rady
  • Ing. Rudolf Knapp od 27. 9. 2021
    člen dozornej rady
  • Ing. Vladimír Kostík od 31. 1. 2012
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Obecné lesy Krahule, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 536 % na 38,5 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 235,1 tis. €.

235,1 tis. €
Tržby
38,5 tis. €
Zisk
240,0 tis. €
Celkové výnosy
440,2 tis. €
Aktíva
162,3 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
69,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,4 tis., 2022 9,1 tis., 2023 17,9 tis., 2024 6,1 tis., 2025 38,5 tis.202144,4 tis.20229,1 tis.202317,9 tis.20246,1 tis.202538,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 193,5 tis., 2022 185,4 tis., 2023 215,4 tis., 2024 196,5 tis., 2025 235,1 tis.2021193,5 tis.2022185,4 tis.2023215,4 tis.2024196,5 tis.2025235,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 235,1 tis. € 38,5 tis. €
2024 196,5 tis. € 6,1 tis. €
2023 215,4 tis. € 17,9 tis. €
2022 185,4 tis. € 9,1 tis. €
2021 193,5 tis. € 44,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok248,5 tis. €
  • Zásoby1,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,4 tis. €
  • Finančné účty184,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy57,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov57,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,5 tis. €
  • Rezervy11,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky203,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky22,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie40,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Obecné lesy Krahule, s.r.o. v konkurze?

Obecné lesy Krahule, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Obecné lesy Krahule, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Obecné lesy Krahule, s.r.o. tržby 235,1 tis. €.

Je firma Obecné lesy Krahule, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Obecné lesy Krahule, s.r.o. dosiahla zisk 38,5 tis. €.

Je Obecné lesy Krahule, s.r.o. platiteľom DPH?

Obecné lesy Krahule, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Obecné lesy Krahule, s.r.o. sídli?

Obecné lesy Krahule, s.r.o. má sídlo na adrese Krahule 26, Krahule, 967 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026