FARMACIA spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31643141
DIČ: 2020572015
IČ DPH: SK2020572015
Červeného kríža 1602/35, Námestovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Červeného kríža 1602/35, Námestovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 18. 1. 1996
Základné imanie: 9,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/3083/L
Predmet podnikania (výber): - poskytovanie zdravotníckej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v odbore lekárenská starostlivosť; - obchodná činnosť v rámci voľných živností, okrem drahých kovov a výrobkov z nich

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Alexander Šelian od 28. 5. 2016
    konateľspoločník
  • PharmDr. Miroslava Šelianová od 6. 10. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FARMACIA spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 42 % na 11,8 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
11,8 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
320,2 tis. €
Aktíva
260,9 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť
12,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,5 tis., 2022 3,6 tis., 2023 6,7 tis., 2024 8,3 tis., 2025 11,8 tis.20217,5 tis.20223,6 tis.20236,7 tis.20248,3 tis.202511,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 932,8 tis., 2022 1,0 mil., 2023 940,5 tis., 2024 941,0 tis., 2025 1,0 mil.2021932,8 tis.20221,0 mil.2023940,5 tis.2024941,0 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 11,8 tis. €
2024 941,0 tis. € 8,3 tis. €
2023 940,5 tis. € 6,7 tis. €
2022 1,0 mil. € 3,6 tis. €
2021 932,8 tis. € 7,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok740 €
  • Zásoby119,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,3 tis. €
  • Finančné účty149,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,3 tis. €
  • Fondy zo zisku5,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov234,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,8 tis. €
  • Rezervy7,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky52,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FARMACIA spol. s r.o. v konkurze?

FARMACIA spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FARMACIA spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FARMACIA spol. s r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma FARMACIA spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FARMACIA spol. s r.o. dosiahla zisk 11,8 tis. €.

Je FARMACIA spol. s r.o. platiteľom DPH?

FARMACIA spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FARMACIA spol. s r.o. sídli?

FARMACIA spol. s r.o. má sídlo na adrese Červeného kríža 1602/35, Námestovo, 029 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026