TAMA Slovakia, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31639283
DIČ: 2020442149
IČ DPH: SK2020442149
Hloža 1224, Beluša

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hloža 1224, Beluša Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.51
Dátum vzniku: 8. 11. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 12. 1995
Spisová značka: Sro/3197/R
Predmet podnikania (výber): - servis šijacích strojov s mechanickým pohonom; - poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autorom; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Juršták od 8. 11. 1995
    konateľ
  • Tomáš Pažout od 19. 3. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAMA Slovakia, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 93,6 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 354,1 tis. €.

354,1 tis. €
Tržby
93,6 tis. €
Zisk
357,7 tis. €
Celkové výnosy
578,6 tis. €
Aktíva
566,5 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
62,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,6 tis., 2022 83,2 tis., 2023 103,3 tis., 2024 106,7 tis., 2025 93,6 tis.202132,6 tis.202283,2 tis.2023103,3 tis.2024106,7 tis.202593,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 259,9 tis., 2022 364,3 tis., 2023 334,7 tis., 2024 394,9 tis., 2025 354,1 tis.2021259,9 tis.2022364,3 tis.2023334,7 tis.2024394,9 tis.2025354,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 354,1 tis. € 93,6 tis. €
2024 394,9 tis. € 106,7 tis. €
2023 334,7 tis. € 103,3 tis. €
2022 364,3 tis. € 83,2 tis. €
2021 259,9 tis. € 32,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,3 tis. €
  • Zásoby155,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky98,0 tis. €
  • Finančné účty312,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku4,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov461,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie93,6 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky10,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAMA Slovakia, spol. s r.o. v konkurze?

TAMA Slovakia, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAMA Slovakia, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAMA Slovakia, spol. s r.o. tržby 354,1 tis. €.

Je firma TAMA Slovakia, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAMA Slovakia, spol. s r.o. dosiahla zisk 93,6 tis. €.

Je TAMA Slovakia, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TAMA Slovakia, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TAMA Slovakia, spol. s r.o. sídli?

TAMA Slovakia, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hloža 1224, Beluša, 018 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026