PAREX-G, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31638830
DIČ: 2020477206
IČ DPH: SK2020477206
Lieskovská cesta 3332, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lieskovská cesta 3332, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nábytku 31.03
Dátum vzniku: 31. 10. 1995
Základné imanie: 282,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 3. 1996
Spisová značka: Sro/3072/S
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu, služieb a informácií v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Žuffa od 31. 10. 1995
    konateľspoločník
  • Renáta Sekerešová od 31. 10. 1995
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAREX-G, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 111 % na 31,9 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 802,0 tis. €.

802,0 tis. €
Tržby
31,9 tis. €
Strata
814,1 tis. €
Celkové výnosy
535,7 tis. €
Aktíva
209,5 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
35,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 2,1 tis., 2023 2,9 tis., 2024 −15,1 tis., 2025 −31,9 tis.20212,6 tis.20222,1 tis.20232,9 tis.2024−15,1 tis.2025−31,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,0 mil., 2025 802,0 tis.20211,1 mil.20221,2 mil.20231,3 mil.20241,0 mil.2025802,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 802,0 tis. € -31,9 tis. €
2024 1,0 mil. € -15,1 tis. €
2023 1,3 mil. € 2,9 tis. €
2022 1,2 mil. € 2,1 tis. €
2021 1,1 mil. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok128,7 tis. €
  • Zásoby83,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,8 tis. €
  • Finančné účty272,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie282,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-41,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-31,9 tis. €
  • Rezervy10,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky302,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAREX-G, spol. s r.o. v konkurze?

PAREX-G, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAREX-G, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAREX-G, spol. s r.o. tržby 802,0 tis. €.

Je firma PAREX-G, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAREX-G, spol. s r.o. vykázala stratu 31,9 tis. €.

Je PAREX-G, spol. s r.o. platiteľom DPH?

PAREX-G, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PAREX-G, spol. s r.o. sídli?

PAREX-G, spol. s r.o. má sídlo na adrese Lieskovská cesta 3332, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026