ŽP - Gastroservis, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31638104
DIČ: 2020463676
IČ DPH: SK2020463676
Mierová ul. 39321, Valaská

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová ul. 39321, Valaská Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.22
Dátum vzniku: 19. 10. 1995
Základné imanie: 1,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1995
Spisová značka: Sro/3037/S
Predmet podnikania (výber): - maloobchod - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností; - veľkoobchod - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Kohútová od 1. 9. 2021
    konateľ
  • Železiarne Podbrezová a.s., od 18. 10. 2005
    spoločník
  • Ing. Ján Villim od 8. 4. 2024
    člen dozornej rady
  • Ing. Martin Jakubík od 8. 4. 2024
    člen dozornej rady
  • Monika Zimová od 24. 3. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŽP - Gastroservis, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 26,0 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 3,5 mil. €.

3,5 mil. €
Tržby
26,0 tis. €
Zisk
3,5 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
49,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,7 tis., 2022 1,4 tis., 2023 24,2 tis., 2024 30,4 tis., 2025 26,0 tis.2021−9,7 tis.20221,4 tis.202324,2 tis.202430,4 tis.202526,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,7 mil., 2022 3,1 mil., 2023 3,6 mil., 2024 3,6 mil., 2025 3,5 mil.20212,7 mil.20223,1 mil.20233,6 mil.20243,6 mil.20253,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,5 mil. € 26,0 tis. €
2024 3,6 mil. € 30,4 tis. €
2023 3,6 mil. € 24,2 tis. €
2022 3,1 mil. € 1,4 tis. €
2021 2,7 mil. € -9,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok303 €
  • Dlhodobý hmotný majetok761,8 tis. €
  • Zásoby121,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky388,0 tis. €
  • Finančné účty231,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,0 mil. €
  • Fondy zo zisku12,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov144,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,0 tis. €
  • Rezervy52,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky268,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŽP - Gastroservis, s.r.o. v konkurze?

ŽP - Gastroservis, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŽP - Gastroservis, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŽP - Gastroservis, s.r.o. tržby 3,5 mil. €.

Je firma ŽP - Gastroservis, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŽP - Gastroservis, s.r.o. dosiahla zisk 26,0 tis. €.

Je ŽP - Gastroservis, s.r.o. platiteľom DPH?

ŽP - Gastroservis, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŽP - Gastroservis, s.r.o. sídli?

ŽP - Gastroservis, s.r.o. má sídlo na adrese Mierová ul. 39321, Valaská, 976 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026