HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31633765
DIČ: 2020468989
IČ DPH: SK2020468989
Potočná 20, Handlová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Potočná 20, Handlová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.32
Dátum vzniku: 31. 7. 1995
Základné imanie: 541,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 8. 1995
Spisová značka: Sro/3097/R
Predmet podnikania (výber): - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Vladimír Borák od 1. 9. 2019
    konateľ
  • Mesto Handlová od 16. 8. 2022
    spoločník
  • Arpád Koszta od 29. 3. 2019
    člen dozornej rady
  • Ing. Ladislav Važan od 8. 3. 2023
    člen dozornej rady
  • Ing. Vladimír Buzalka od 30. 5. 2024
    člen dozornej rady
  • Mgr. Branislava Ondruška od 8. 3. 2023
    člen dozornej rady
  • Mgr. Ladislav Hozlár od 31. 3. 2025
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 84 % na 460,2 tis. € a tržby jej narástli o 44 % na 4,8 mil. €.

4,8 mil. €
Tržby
460,2 tis. €
Zisk
5,1 mil. €
Celkové výnosy
4,9 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
56,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 42,9 tis., 2022 27,0 tis., 2023 147,4 tis., 2024 249,9 tis., 2025 460,2 tis.202142,9 tis.202227,0 tis.2023147,4 tis.2024249,9 tis.2025460,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,1 mil., 2022 2,7 mil., 2023 3,3 mil., 2024 3,3 mil., 2025 4,8 mil.20212,1 mil.20222,7 mil.20233,3 mil.20243,3 mil.20254,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,8 mil. € 460,2 tis. €
2024 3,3 mil. € 249,9 tis. €
2023 3,3 mil. € 147,4 tis. €
2022 2,7 mil. € 27,0 tis. €
2021 2,1 mil. € 42,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 mil. €
  • Zásoby24,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky747,3 tis. €
  • Finančné účty2,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie34,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie541,1 tis. €
  • Kapitálové fondy151,3 tis. €
  • Fondy zo zisku286,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie460,2 tis. €
  • Rezervy1,7 mil. €
  • Dlhodobé záväzky781,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky715,0 tis. €
  • Bankové úvery208,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o. v konkurze?

HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o. tržby 4,8 mil. €.

Je firma HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o. dosiahla zisk 460,2 tis. €.

Je HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o. platiteľom DPH?

HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o. sídli?

HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o. má sídlo na adrese Potočná 20, Handlová, 972 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026