MEGA PLUS, verejná obchodná spoločnosť

Aktívna spoločnosť
IČO: 31632114
DIČ: 2020473312
IČ DPH: SK2020473312
Hlavná 234, Nenince

Základné údaje

Právna forma: Verejná obchodná spoločnosť
Sídlo: Hlavná 234, Nenince Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 28. 6. 1995
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 1995
Spisová značka: Sr/169/S
Predmet podnikania (výber): - maloobchodná činnosť s rozličným tovarom v rozsahu voľných živností; - predaj na priamu konzumáciu víno, čapované pivo, alkoholické, nealkoholické nápoje, pochutiny, sezónne jedlá a dopl…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alžbeta Bendíková od 13. 5. 2017
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Róbert Bendík od 1. 10. 2024
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEGA PLUS, verejná obchodná spoločnosť v roku 2025 vykázala vyrovnaný výsledok hospodárenia 0 € a tržby jej klesli o 1 % na 400,6 tis. €.

400,6 tis. €
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
401,5 tis. €
Celkové výnosy
158,7 tis. €
Aktíva
83,6 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
10,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 02021020220202302024020250
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 306,7 tis., 2022 334,5 tis., 2023 379,2 tis., 2024 404,9 tis., 2025 400,6 tis.2021306,7 tis.2022334,5 tis.2023379,2 tis.2024404,9 tis.2025400,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 307,0 tis., 2022 334,9 tis., 2023 379,9 tis., 2024 405,3 tis., 2025 401,5 tis.2021307,0 tis.2022334,9 tis.2023379,9 tis.2024405,3 tis.2025401,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 0, 2025 02021020220202302024020250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 400,6 tis. € 0 €
2024 404,9 tis. € 0 €
2023 379,2 tis. € 0 €
2022 334,5 tis. € 0 €
2021 306,7 tis. € 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok58,1 tis. €
  • Zásoby27,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,6 tis. €
  • Finančné účty70,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie83,6 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky70,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEGA PLUS, verejná obchodná spoločnosť v konkurze?

MEGA PLUS, verejná obchodná spoločnosť nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEGA PLUS, verejná obchodná spoločnosť tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEGA PLUS, verejná obchodná spoločnosť tržby 400,6 tis. €.

Je firma MEGA PLUS, verejná obchodná spoločnosť v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEGA PLUS, verejná obchodná spoločnosť vykázala vyrovnaný výsledok hospodárenia (bez zisku i straty) 0 €.

Je MEGA PLUS, verejná obchodná spoločnosť platiteľom DPH?

MEGA PLUS, verejná obchodná spoločnosť je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MEGA PLUS, verejná obchodná spoločnosť sídli?

MEGA PLUS, verejná obchodná spoločnosť má sídlo na adrese Hlavná 234, Nenince, 991 26.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026