DOKA DREVO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31619380
DIČ: 2020455679
IČ DPH: SK2020455679
Cesta k Smrečine 11, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cesta k Smrečine 11, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.21
Dátum vzniku: 29. 11. 1994
Základné imanie: 8,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 5. 1995
Spisová značka: Sro/2340/S
Predmet podnikania (výber): - výroba drobných výrobkov z dreva; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Šišlák od 1. 1. 2023
    konateľ
  • Ing. Miroslav Piliarkin od 15. 11. 2021
    konateľ
  • Doka GmbH od 1. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DOKA DREVO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 288 % na 2,5 mil. € a tržby jej narástli o 30 % na 68,4 mil. €.

68,4 mil. €
Tržby
2,5 mil. €
Zisk
76,8 mil. €
Celkové výnosy
43,4 mil. €
Aktíva
15,7 mil. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
18,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 839,7 tis., 2022 3,4 mil., 2023 −4,8 mil., 2024 654,2 tis., 2025 2,5 mil.2021839,7 tis.20223,4 mil.2023−4,8 mil.2024654,2 tis.20252,5 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 72,6 mil., 2022 92,4 mil., 2023 52,8 mil., 2024 52,5 mil., 2025 68,4 mil.202172,6 mil.202292,4 mil.202352,8 mil.202452,5 mil.202568,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 68,4 mil. € 2,5 mil. €
2024 52,5 mil. € 654,2 tis. €
2023 52,8 mil. € -4,8 mil. €
2022 92,4 mil. € 3,4 mil. €
2021 72,6 mil. € 839,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok10,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok23,7 mil. €
  • Zásoby15,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,3 mil. €
  • Finančné účty1,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,0 mil. €
  • Fondy zo zisku804,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,5 mil. €
  • Rezervy555,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,6 mil. €
  • Krátkodobé záväzky14,4 mil. €
  • Bankové úvery1,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie221,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DOKA DREVO, s.r.o. v konkurze?

DOKA DREVO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DOKA DREVO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DOKA DREVO, s.r.o. tržby 68,4 mil. €.

Je firma DOKA DREVO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DOKA DREVO, s.r.o. dosiahla zisk 2,5 mil. €.

Je DOKA DREVO, s.r.o. platiteľom DPH?

DOKA DREVO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DOKA DREVO, s.r.o. sídli?

DOKA DREVO, s.r.o. má sídlo na adrese Cesta k Smrečine 11, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026