PUR - STAV KB, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31616089
DIČ: 2020461289
IČ DPH: SK2020461289
Lieskovec 616, Lieskovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lieskovec 616, Lieskovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 5. 10. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 10. 1994
Spisová značka: Sro/2234/S
Predmet podnikania (výber): -vykonávanie bytových, občianskych, inžinierskych a priemyselných stavieb; - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Belica od 5. 10. 1994
    konateľspoločník
  • Pavol Kvasna od 5. 10. 1994
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PUR - STAV KB, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 193,9 tis. € a tržby jej klesli o 35 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
193,9 tis. €
Strata
1,1 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
689,2 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
15,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 46,5 tis., 2022 2,6 tis., 2023 21,3 tis., 2024 410, 2025 −193,9 tis.202146,5 tis.20222,6 tis.202321,3 tis.20244102025−193,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,0 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,1 mil.20211,8 mil.20222,4 mil.20232,0 mil.20241,7 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € -193,9 tis. €
2024 1,7 mil. € 410 €
2023 2,0 mil. € 21,3 tis. €
2022 2,4 mil. € 2,6 tis. €
2021 1,8 mil. € 46,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok421,6 tis. €
  • Zásoby75,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky651,5 tis. €
  • Finančné účty10,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov873,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-193,9 tis. €
  • Rezervy31,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky14,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky363,4 tis. €
  • Bankové úvery64,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie144 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PUR - STAV KB, s.r.o. v konkurze?

PUR - STAV KB, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PUR - STAV KB, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PUR - STAV KB, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma PUR - STAV KB, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PUR - STAV KB, s.r.o. vykázala stratu 193,9 tis. €.

Je PUR - STAV KB, s.r.o. platiteľom DPH?

PUR - STAV KB, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PUR - STAV KB, s.r.o. sídli?

PUR - STAV KB, s.r.o. má sídlo na adrese Lieskovec 616, Lieskovec, 962 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026