Lionbridge (Slovakia) s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31613080
DIČ: 2020446285
IČ DPH: SK2020446285
Hollého 9021/6, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 9021/6, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 14. 9. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 9. 1994
Spisová značka: Sro/2138/L
Predmet podnikania (výber): - služby, školenia a poradenská činnosť v oblasti elektronického spracovania dát; - nákup tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja, veľkoobchod, maloobchod; - podnikateľská a organizačná poradenská činnosť

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Súľovský od 12. 11. 2024
    konateľ
  • Lionbridge of Europe B.V. od 10. 4. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lionbridge (Slovakia) s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 64 % na 113,8 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 3,0 mil. €.

3,0 mil. €
Tržby
113,8 tis. €
Zisk
3,0 mil. €
Celkové výnosy
3,8 mil. €
Aktíva
3,3 mil. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
92,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 53,4 tis., 2022 185,2 tis., 2023 64,2 tis., 2024 319,7 tis., 2025 113,8 tis.202153,4 tis.2022185,2 tis.202364,2 tis.2024319,7 tis.2025113,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,1 mil., 2022 6,8 mil., 2023 6,1 mil., 2024 4,7 mil., 2025 3,0 mil.20216,1 mil.20226,8 mil.20236,1 mil.20244,7 mil.20253,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,0 mil. € 113,8 tis. €
2024 4,7 mil. € 319,7 tis. €
2023 6,1 mil. € 64,2 tis. €
2022 6,8 mil. € 185,2 tis. €
2021 6,1 mil. € 53,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok74,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky916 €
  • Krátkodobé pohľadávky3,7 mil. €
  • Finančné účty34,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie113,8 tis. €
  • Rezervy136,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky26,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky271,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lionbridge (Slovakia) s.r.o. v konkurze?

Lionbridge (Slovakia) s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lionbridge (Slovakia) s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lionbridge (Slovakia) s.r.o. tržby 3,0 mil. €.

Je firma Lionbridge (Slovakia) s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lionbridge (Slovakia) s.r.o. dosiahla zisk 113,8 tis. €.

Je Lionbridge (Slovakia) s.r.o. platiteľom DPH?

Lionbridge (Slovakia) s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lionbridge (Slovakia) s.r.o. sídli?

Lionbridge (Slovakia) s.r.o. má sídlo na adrese Hollého 9021/6, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026