OS Transport, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31613055
DIČ: 2020422184
IČ DPH: SK2020422184
Podvysoká 350, Podvysoká

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podvysoká 350, Podvysoká Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 22. 8. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 9. 1994
Spisová značka: Sro/2136/L
Predmet podnikania (výber): - výroba betónu; - výroba malty; - demolácia a zemné práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Staník od 20. 12. 2013
    konateľ
  • Ondrej Staník od 8. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OS Transport, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 371,3 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 11,6 mil. €.

11,6 mil. €
Tržby
371,3 tis. €
Zisk
11,9 mil. €
Celkové výnosy
6,4 mil. €
Aktíva
2,5 mil. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
32,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 733,0 tis., 2022 476,3 tis., 2023 891,0 tis., 2024 561,5 tis., 2025 371,3 tis.2021733,0 tis.2022476,3 tis.2023891,0 tis.2024561,5 tis.2025371,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,3 mil., 2022 13,1 mil., 2023 12,2 mil., 2024 11,3 mil., 2025 11,6 mil.202112,3 mil.202213,1 mil.202312,2 mil.202411,3 mil.202511,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,6 mil. € 371,3 tis. €
2024 11,3 mil. € 561,5 tis. €
2023 12,2 mil. € 891,0 tis. €
2022 13,1 mil. € 476,3 tis. €
2021 12,3 mil. € 733,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok6,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,9 mil. €
  • Zásoby46,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,2 mil. €
  • Finančné účty54,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie176,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie371,3 tis. €
  • Rezervy15,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 mil. €
  • Krátkodobé záväzky1,9 mil. €
  • Bankové úvery877,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OS Transport, s.r.o. v konkurze?

OS Transport, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OS Transport, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OS Transport, s.r.o. tržby 11,6 mil. €.

Je firma OS Transport, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OS Transport, s.r.o. dosiahla zisk 371,3 tis. €.

Je OS Transport, s.r.o. platiteľom DPH?

OS Transport, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OS Transport, s.r.o. sídli?

OS Transport, s.r.o. má sídlo na adrese Podvysoká 350, Podvysoká, 023 57.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026