MPBH Zvolen, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31612300
DIČ: 2020478394
IČ DPH: SK2020478394
Unionka 54, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Unionka 54, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.30
Dátum vzniku: 11. 8. 2005
Základné imanie: 3,7 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 1994
Spisová značka: Sro/2128/S
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovateľská činnosť; - kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi a kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prev…; - výroba, rozvod a predaj tepla a tepelnej úžitkovej vody …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Adam od 1. 12. 2005
    konateľ
  • Ing. Vladimír Bella od 25. 6. 2002
    konateľ
  • Marek Blanár od 1. 1. 2023
    konateľ
  • Mesto Zvolen od 6. 11. 2008
    spoločník
  • STEFE SK, a.s. od 3. 2. 2005
    spoločník
  • Ing. Igor Šufliarsky od 1. 4. 2023
    člen dozornej rady
  • Ing. Ján Jurný od 1. 9. 2023
    člen dozornej rady
  • Ing. Monika Sekáčová od 22. 3. 2011
    člen dozornej rady
  • MUDr. Jozef Ježík od 1. 4. 2023
    člen dozornej rady
  • Matthias Lonsing, MSc od 1. 1. 2025
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MPBH Zvolen, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 396,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 14,5 mil. €.

14,5 mil. €
Tržby
396,8 tis. €
Zisk
14,6 mil. €
Celkové výnosy
9,8 mil. €
Aktíva
4,5 mil. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
16,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 402,5 tis., 2022 407,2 tis., 2023 335,0 tis., 2024 415,1 tis., 2025 396,8 tis.2021402,5 tis.2022407,2 tis.2023335,0 tis.2024415,1 tis.2025396,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,6 mil., 2022 9,8 mil., 2023 14,1 mil., 2024 13,9 mil., 2025 14,5 mil.20219,6 mil.20229,8 mil.202314,1 mil.202413,9 mil.202514,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 14,5 mil. € 396,8 tis. €
2024 13,9 mil. € 415,1 tis. €
2023 14,1 mil. € 335,0 tis. €
2022 9,8 mil. € 407,2 tis. €
2021 9,6 mil. € 402,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok48,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok6,0 mil. €
  • Zásoby848 €
  • Krátkodobé pohľadávky2,9 mil. €
  • Finančné účty849,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie3,7 mil. €
  • Kapitálové fondy15,4 tis. €
  • Fondy zo zisku368,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie396,8 tis. €
  • Rezervy298,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky494,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,1 mil. €
  • Bankové úvery2,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie111,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MPBH Zvolen, spol. s r.o. v konkurze?

MPBH Zvolen, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MPBH Zvolen, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MPBH Zvolen, spol. s r.o. tržby 14,5 mil. €.

Je firma MPBH Zvolen, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MPBH Zvolen, spol. s r.o. dosiahla zisk 396,8 tis. €.

Je MPBH Zvolen, spol. s r.o. platiteľom DPH?

MPBH Zvolen, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MPBH Zvolen, spol. s r.o. sídli?

MPBH Zvolen, spol. s r.o. má sídlo na adrese Unionka 54, Zvolen.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026