PRVÁ KOMERČNÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ, spol. s r.o1st COMMERCIAL ACCOUNTING CORPORATION, s.r.o.skrátene: F.C.A.C., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31606636
DIČ: 2021273628
Stožok 65, Stožok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stožok 65, Stožok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 16. 5. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/1930/S
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu a služieb; - kúpa tovaru za účelom ďalšieho predaja a predaj okrem sortimentu viazaných a koncesovaných obchodný živností; - účtovné poradenstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Helena Fekiačová od 29. 12. 1995
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRVÁ KOMERČNÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ, spol. s r.o1st COMMERCIAL ACCOUNTING CORPORATION, s.r.o.skrátene: F.C.A.C., s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 5,0 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 48,3 tis. €.

48,3 tis. €
Tržby
5,0 tis. €
Zisk
52,0 tis. €
Aktíva
49,6 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 863, 2023 2,4 tis., 2024 3,2 tis., 2025 5,0 tis.20212,3 tis.202286320232,4 tis.20243,2 tis.20255,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,0 tis., 2022 47,6 tis., 2023 36,0 tis., 2024 39,0 tis., 2025 48,3 tis.202124,0 tis.202247,6 tis.202336,0 tis.202439,0 tis.202548,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,3 tis. € 5,0 tis. €
2024 39,0 tis. € 3,2 tis. €
2023 36,0 tis. € 2,4 tis. €
2022 47,6 tis. € 863 €
2021 24,0 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie49,6 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRVÁ KOMERČNÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ, spol. s r.o1st COMMERCIAL ACCOUNTING CORPORATION, s.r.o.skrátene: F.C.A.C., s.r.o. v konkurze?

PRVÁ KOMERČNÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ, spol. s r.o1st COMMERCIAL ACCOUNTING CORPORATION, s.r.o.skrátene: F.C.A.C., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRVÁ KOMERČNÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ, spol. s r.o1st COMMERCIAL ACCOUNTING CORPORATION, s.r.o.skrátene: F.C.A.C., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRVÁ KOMERČNÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ, spol. s r.o1st COMMERCIAL ACCOUNTING CORPORATION, s.r.o.skrátene: F.C.A.C., s.r.o. tržby 48,3 tis. €.

Je firma PRVÁ KOMERČNÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ, spol. s r.o1st COMMERCIAL ACCOUNTING CORPORATION, s.r.o.skrátene: F.C.A.C., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRVÁ KOMERČNÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ, spol. s r.o1st COMMERCIAL ACCOUNTING CORPORATION, s.r.o.skrátene: F.C.A.C., s.r.o. dosiahla zisk 5,0 tis. €.

Kde firma PRVÁ KOMERČNÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ, spol. s r.o1st COMMERCIAL ACCOUNTING CORPORATION, s.r.o.skrátene: F.C.A.C., s.r.o. sídli?

PRVÁ KOMERČNÁ ÚČTOVNÁ SPOLOČNOSŤ, spol. s r.o1st COMMERCIAL ACCOUNTING CORPORATION, s.r.o.skrátene: F.C.A.C., s.r.o. má sídlo na adrese Stožok 65, Stožok, 962 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026