NESS Žilina, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31598404
DIČ: 2020444327
IČ DPH: SK2020444327
Stará Hradská 24, Žilina - Budatín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stará Hradská 24, Žilina - Budatín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 11. 1. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1994
Spisová značka: Sro/1613/L
Predmet podnikania (výber): - automatizované spracovanie dát; - obchodná činnosť v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Bosík od 31. 7. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Janka Bosíková od 23. 3. 2000
    konateľspoločník
  • Ing. Jaroslav Bosík od 4. 8. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NESS Žilina, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 101 % na 25,3 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 155,0 tis. €.

155,0 tis. €
Tržby
25,3 tis. €
Zisk
155,3 tis. €
Celkové výnosy
398,4 tis. €
Aktíva
105,5 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
69,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,3 tis., 2022 11,6 tis., 2023 4,2 tis., 2024 12,6 tis., 2025 25,3 tis.202120,3 tis.202211,6 tis.20234,2 tis.202412,6 tis.202525,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 102,9 tis., 2022 105,0 tis., 2023 104,1 tis., 2024 147,8 tis., 2025 155,0 tis.2021102,9 tis.2022105,0 tis.2023104,1 tis.2024147,8 tis.2025155,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 155,0 tis. € 25,3 tis. €
2024 147,8 tis. € 12,6 tis. €
2023 104,1 tis. € 4,2 tis. €
2022 105,0 tis. € 11,6 tis. €
2021 102,9 tis. € 20,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok332,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,3 tis. €
  • Finančné účty52,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov72,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,3 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky259,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky32,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NESS Žilina, spol. s r.o. v konkurze?

NESS Žilina, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NESS Žilina, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NESS Žilina, spol. s r.o. tržby 155,0 tis. €.

Je firma NESS Žilina, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NESS Žilina, spol. s r.o. dosiahla zisk 25,3 tis. €.

Je NESS Žilina, spol. s r.o. platiteľom DPH?

NESS Žilina, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NESS Žilina, spol. s r.o. sídli?

NESS Žilina, spol. s r.o. má sídlo na adrese Stará Hradská 24, Žilina - Budatín, 010 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026