AUTOSKLO SIELNICA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31596428
DIČ: 2020475908
IČ DPH: SK2020475908
Ulica 1. augusta 1/4, Sielnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica 1. augusta 1/4, Sielnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.32
Dátum vzniku: 8. 12. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 12. 1993
Spisová značka: Sro/1563/S
Predmet podnikania (výber): - zabudovávanie a opravy automobilových skiel všetkých druhov; - obchod s automobilovými sklami aj príslušenstvom; - nákup a predaj rôznych náhradných dielov a príslušenstvo k automobilom a autobusom, poskytovanie servisných služieb… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Červenec od 22. 8. 2025
    konateľ
  • Peter Červenec od 22. 8. 2025
    konateľ
  • CAR RESCUE TEAM s.r.o. od 28. 8. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTOSKLO SIELNICA, spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,3 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 65,5 tis. €.

65,5 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Zisk
71,8 tis. €
Celkové výnosy
24,1 tis. €
Aktíva
15,1 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
11,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,6 tis., 2022 6,4 tis., 2023 10,2 tis., 2024 −3,0 tis., 2025 2,3 tis.202116,6 tis.20226,4 tis.202310,2 tis.2024−3,0 tis.20252,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 117,7 tis., 2022 117,3 tis., 2023 147,4 tis., 2024 77,3 tis., 2025 65,5 tis.2021117,7 tis.2022117,3 tis.2023147,4 tis.202477,3 tis.202565,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 119,4 tis., 2022 117,3 tis., 2023 147,4 tis., 2024 80,4 tis., 2025 71,8 tis.2021119,4 tis.2022117,3 tis.2023147,4 tis.202480,4 tis.202571,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,5 tis., 2022 1,8 tis., 2023 2,8 tis., 2024 960, 2025 96020214,5 tis.20221,8 tis.20232,8 tis.20249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,5 tis. € 2,3 tis. €
2024 77,3 tis. € -3,0 tis. €
2023 147,4 tis. € 10,2 tis. €
2022 117,3 tis. € 6,4 tis. €
2021 117,7 tis. € 16,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby747 €
  • Krátkodobé pohľadávky5,0 tis. €
  • Finančné účty18,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku6,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky353 €
  • Krátkodobé záväzky8,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTOSKLO SIELNICA, spol. s r.o. v konkurze?

AUTOSKLO SIELNICA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTOSKLO SIELNICA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTOSKLO SIELNICA, spol. s r.o. tržby 65,5 tis. €.

Je firma AUTOSKLO SIELNICA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTOSKLO SIELNICA, spol. s r.o. dosiahla zisk 2,3 tis. €.

Je AUTOSKLO SIELNICA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

AUTOSKLO SIELNICA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTOSKLO SIELNICA, spol. s r.o. sídli?

AUTOSKLO SIELNICA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Ulica 1. augusta 1/4, Sielnica, 962 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026