S A N I N G spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31584861
DIČ: 2020467394
IČ DPH: SK2020467394
Hečkova 31, Bojnice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hečkova 31, Bojnice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 27. 4. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 5. 1993
Spisová značka: Sro/2302/R
Predmet podnikania (výber): - výroba a montáž ľahkých konštrukcií stavieb; - sanačné práce; - kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimíra Sányová od 21. 5. 2003
    konateľ
  • Emília Michalovičová od 17. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S A N I N G spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,1 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 59,1 tis. €.

59,1 tis. €
Tržby
2,1 tis. €
Strata
97,4 tis. €
Aktíva
93,8 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 1,1 tis., 2023 15,6 tis., 2024 2,5 tis., 2025 −2,1 tis.20215,3 tis.20221,1 tis.202315,6 tis.20242,5 tis.2025−2,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,2 tis., 2022 113,2 tis., 2023 72,4 tis., 2024 62,2 tis., 2025 59,1 tis.202170,2 tis.2022113,2 tis.202372,4 tis.202462,2 tis.202559,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 59,1 tis. € -2,1 tis. €
2024 62,2 tis. € 2,5 tis. €
2023 72,4 tis. € 15,6 tis. €
2022 113,2 tis. € 1,1 tis. €
2021 70,2 tis. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie93,8 tis. €
  • Záväzky3,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S A N I N G spol. s r.o. v konkurze?

S A N I N G spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S A N I N G spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S A N I N G spol. s r.o. tržby 59,1 tis. €.

Je firma S A N I N G spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S A N I N G spol. s r.o. vykázala stratu 2,1 tis. €.

Je S A N I N G spol. s r.o. platiteľom DPH?

S A N I N G spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S A N I N G spol. s r.o. sídli?

S A N I N G spol. s r.o. má sídlo na adrese Hečkova 31, Bojnice, 972 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026