EXIS Žilina, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31580076
DIČ: 2020448760
IČ DPH: SK2020448760
Višňové

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Višňové Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 11. 2. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1993
Spisová značka: Sro/961/L
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu; - obchodná a veľkoobchodná činnosť v plnom rozsahu mimo koncs.; - nákup, predaj a prenájom strojov a zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Barčiak od 5. 1. 2024
    konateľspoločník
  • Peter Beňo od 15. 9. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EXIS Žilina, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 13,8 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 442,1 tis. €.

442,1 tis. €
Tržby
13,8 tis. €
Zisk
442,7 tis. €
Celkové výnosy
139,9 tis. €
Aktíva
53,4 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
33,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 484, 2023 −5,4 tis., 2024 −20,7 tis., 2025 13,8 tis.20216,7 tis.20224842023−5,4 tis.2024−20,7 tis.202513,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 419,8 tis., 2022 450,9 tis., 2023 463,4 tis., 2024 412,0 tis., 2025 442,1 tis.2021419,8 tis.2022450,9 tis.2023463,4 tis.2024412,0 tis.2025442,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 442,1 tis. € 13,8 tis. €
2024 412,0 tis. € -20,7 tis. €
2023 463,4 tis. € -5,4 tis. €
2022 450,9 tis. € 484 €
2021 419,8 tis. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,3 tis. €
  • Zásoby61,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky38,5 tis. €
  • Finančné účty9,3 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie53,4 tis. €
  • Záväzky86,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EXIS Žilina, s.r.o. v konkurze?

EXIS Žilina, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EXIS Žilina, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EXIS Žilina, s.r.o. tržby 442,1 tis. €.

Je firma EXIS Žilina, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EXIS Žilina, s.r.o. dosiahla zisk 13,8 tis. €.

Je EXIS Žilina, s.r.o. platiteľom DPH?

EXIS Žilina, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EXIS Žilina, s.r.o. sídli?

EXIS Žilina, s.r.o. má sídlo na adrese Višňové, 013 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026