J Á N O Š, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31577890
DIČ: 2020430423
IČ DPH: SK2020430423
Bystrická cesta 68, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bystrická cesta 68, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.45
Dátum vzniku: 8. 1. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/890/L
Predmet podnikania (výber): - prípravné práce pre stavbu, demolácie a zemné práce, pozemné a inžin. stavby, stavba budov, vykonávanie bytových a …; - tesárstvo, klampiarstvo, bytová výstavba, stavba strešných konštrukcií a pokrývačské práce, ostatné pozemné a inžin…; - tepelná, protiotrasová a zvuková izolácie, iné stavebné inštalácie, vnútorné stavebné práce, štukatérske a omietkár… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Anna Jánošová od 1. 7. 2019
    konateľspoločník
  • Peter Jánoš od 1. 8. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť J Á N O Š, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 64 % na 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 78 % na 123,4 tis. €.

123,4 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
446,0 tis. €
Celkové výnosy
961,3 tis. €
Aktíva
212,1 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
−65,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 195, 2022 −22, 2023 5,1 tis., 2024 8,6 tis., 2025 3,1 tis.20211952022−2220235,1 tis.20248,6 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 326,6 tis., 2022 372,3 tis., 2023 467,6 tis., 2024 564,7 tis., 2025 123,4 tis.2021326,6 tis.2022372,3 tis.2023467,6 tis.2024564,7 tis.2025123,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 123,4 tis. € 3,1 tis. €
2024 564,7 tis. € 8,6 tis. €
2023 467,6 tis. € 5,1 tis. €
2022 372,3 tis. € -22 €
2021 326,6 tis. € 195 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok415,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok274,2 tis. €
  • Zásoby47,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky203,4 tis. €
  • Finančné účty12,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy224,4 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-23,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,1 tis. €
  • Rezervy6,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky43,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky81,9 tis. €
  • Bankové úvery617,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J Á N O Š, s.r.o. v konkurze?

J Á N O Š, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J Á N O Š, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala J Á N O Š, s.r.o. tržby 123,4 tis. €.

Je firma J Á N O Š, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 J Á N O Š, s.r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je J Á N O Š, s.r.o. platiteľom DPH?

J Á N O Š, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma J Á N O Š, s.r.o. sídli?

J Á N O Š, s.r.o. má sídlo na adrese Bystrická cesta 68, Ružomberok, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026