SLOVMONT, družstvo, Ružomberok

Aktívna spoločnosť
IČO: 31575838
DIČ: 2020430280
IČ DPH: SK2020430280
ul. Sv. Anny 1, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: ul. Sv. Anny 1, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 1. 11. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/29/L
Predmet podnikania (výber): - výroba, inštalácia a opravy ústred. kúrenia a vetrania; - vodoinštalatérstvo, kúrenárstvo; - zámočníctvo, zváračské práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Gallo od 24. 7. 2020
    člen predstavenstva
  • Ing. Milan Kuchárik od 24. 7. 2020
    člen predstavenstva
  • Stanislav Čierny od 24. 7. 2020
    člen predstavenstva

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVMONT, družstvo, Ružomberok v roku 2025 zvýšila zisk na 31,3 tis. € a tržby jej narástli o 50 % na 474,9 tis. €.

474,9 tis. €
Tržby
31,3 tis. €
Zisk
479,3 tis. €
Celkové výnosy
205,8 tis. €
Aktíva
125,6 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
45,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,5 tis., 2022 5,2 tis., 2023 32,2 tis., 2024 2,6 tis., 2025 31,3 tis.202121,5 tis.20225,2 tis.202332,2 tis.20242,6 tis.202531,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 311,0 tis., 2022 622,3 tis., 2023 576,7 tis., 2024 316,9 tis., 2025 474,9 tis.2021311,0 tis.2022622,3 tis.2023576,7 tis.2024316,9 tis.2025474,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 474,9 tis. € 31,3 tis. €
2024 316,9 tis. € 2,6 tis. €
2023 576,7 tis. € 32,2 tis. €
2022 622,3 tis. € 5,2 tis. €
2021 311,0 tis. € 21,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,4 tis. €
  • Zásoby7,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky334 €
  • Krátkodobé pohľadávky74,8 tis. €
  • Finančné účty111,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie804 €

Pasíva

  • Základné imanie4,0 tis. €
  • Fondy zo zisku78,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,3 tis. €
  • Rezervy9,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky67,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVMONT, družstvo, Ružomberok v konkurze?

SLOVMONT, družstvo, Ružomberok nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVMONT, družstvo, Ružomberok tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVMONT, družstvo, Ružomberok tržby 474,9 tis. €.

Je firma SLOVMONT, družstvo, Ružomberok v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVMONT, družstvo, Ružomberok dosiahla zisk 31,3 tis. €.

Je SLOVMONT, družstvo, Ružomberok platiteľom DPH?

SLOVMONT, družstvo, Ružomberok je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVMONT, družstvo, Ružomberok sídli?

SLOVMONT, družstvo, Ružomberok má sídlo na adrese ul. Sv. Anny 1, Ružomberok, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026