Todos Žilina s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31575790
DIČ: 2020444426
IČ DPH: SK2020444426
Kragujevská 1, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kragujevská 1, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.81
Dátum vzniku: 16. 12. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/820/L
Predmet podnikania (výber): Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Opravy karosérií; Nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Nicolas Vojtko od 10. 2. 2026
    konateľ
  • Todos group, s. r. o. od 26. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Todos Žilina s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 120,9 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 13,7 mil. €.

13,7 mil. €
Tržby
120,9 tis. €
Zisk
14,9 mil. €
Celkové výnosy
7,3 mil. €
Aktíva
2,7 mil. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
15,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 158,6 tis., 2022 296,2 tis., 2023 173,7 tis., 2024 −17,5 tis., 2025 120,9 tis.2021158,6 tis.2022296,2 tis.2023173,7 tis.2024−17,5 tis.2025120,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,2 mil., 2022 9,4 mil., 2023 12,5 mil., 2024 14,3 mil., 2025 13,7 mil.20218,2 mil.20229,4 mil.202312,5 mil.202414,3 mil.202513,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 13,7 mil. € 120,9 tis. €
2024 14,3 mil. € -17,5 tis. €
2023 12,5 mil. € 173,7 tis. €
2022 9,4 mil. € 296,2 tis. €
2021 8,2 mil. € 158,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 mil. €
  • Zásoby1,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,6 mil. €
  • Finančné účty33,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku31,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie120,9 tis. €
  • Rezervy82,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky675,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Todos Žilina s.r.o. v konkurze?

Todos Žilina s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Todos Žilina s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Todos Žilina s.r.o. tržby 13,7 mil. €.

Je firma Todos Žilina s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Todos Žilina s.r.o. dosiahla zisk 120,9 tis. €.

Je Todos Žilina s.r.o. platiteľom DPH?

Todos Žilina s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Todos Žilina s.r.o. sídli?

Todos Žilina s.r.o. má sídlo na adrese Kragujevská 1, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026