PRVÁ ORAVSKÁ ENERGETICKÁ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31573304
DIČ: 2020424637
IČ DPH: SK2020424637
Medzibrodie nad Oravou 50, Dolný Kubín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Medzibrodie nad Oravou 50, Dolný Kubín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 11. 11. 1992
Základné imanie: 6,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1995
Spisová značka: Sro/735/L
Predmet podnikania (výber): - výroba elektriny - malé vodné elektrárne; - maloobchod a veľkoobchod mimo jedov, žeravín, výrobkov zo zlata; - sprostredkovanie obchodu vrátane ropných produktov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bedrich Alman od 14. 8. 2002
    konateľspoločník
  • JUDr. Gerhard Hunčaga od 11. 11. 1992
    konateľspoločník
  • PhDr. Elena Hunčagová od 18. 11. 2025
    konateľspoločník
  • Štefan Hunčaga od 11. 11. 1992
    konateľspoločník
  • Mário Dvořák od 31. 7. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRVÁ ORAVSKÁ ENERGETICKÁ s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 90 % na 13,5 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 247,0 tis. €.

247,0 tis. €
Tržby
13,5 tis. €
Zisk
247,0 tis. €
Celkové výnosy
309,4 tis. €
Aktíva
165,5 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
37,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 122,5 tis., 2022 204,1 tis., 2023 136,0 tis., 2024 140,1 tis., 2025 13,5 tis.2021122,5 tis.2022204,1 tis.2023136,0 tis.2024140,1 tis.202513,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 274,8 tis., 2022 396,1 tis., 2023 286,6 tis., 2024 374,4 tis., 2025 247,0 tis.2021274,8 tis.2022396,1 tis.2023286,6 tis.2024374,4 tis.2025247,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 247,0 tis. € 13,5 tis. €
2024 374,4 tis. € 140,1 tis. €
2023 286,6 tis. € 136,0 tis. €
2022 396,1 tis. € 204,1 tis. €
2021 274,8 tis. € 122,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok206,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky65,0 tis. €
  • Finančné účty37,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,8 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov140,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky908 €
  • Krátkodobé záväzky6,9 tis. €
  • Bankové úvery136,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRVÁ ORAVSKÁ ENERGETICKÁ s.r.o. v konkurze?

PRVÁ ORAVSKÁ ENERGETICKÁ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRVÁ ORAVSKÁ ENERGETICKÁ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRVÁ ORAVSKÁ ENERGETICKÁ s.r.o. tržby 247,0 tis. €.

Je firma PRVÁ ORAVSKÁ ENERGETICKÁ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRVÁ ORAVSKÁ ENERGETICKÁ s.r.o. dosiahla zisk 13,5 tis. €.

Je PRVÁ ORAVSKÁ ENERGETICKÁ s.r.o. platiteľom DPH?

PRVÁ ORAVSKÁ ENERGETICKÁ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRVÁ ORAVSKÁ ENERGETICKÁ s.r.o. sídli?

PRVÁ ORAVSKÁ ENERGETICKÁ s.r.o. má sídlo na adrese Medzibrodie nad Oravou 50, Dolný Kubín, 026 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026