GS TREATMENT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31571042
DIČ: 2020443546
IČ DPH: SK2020443546
Továrenská 319, Vlkanová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 319, Vlkanová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 17. 9. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/7609/S
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu a marketing; - veľkoobchodná činnosť v plnom rozsahu mimo konces. živností; - poradenská činnosť v oblasti obchodu a marketingu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Júlia Šelestiaková od 20. 12. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GS TREATMENT, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 26 % na 135,8 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 40,2 mil. €.

40,2 mil. €
Tržby
135,8 tis. €
Zisk
40,2 mil. €
Celkové výnosy
8,6 mil. €
Aktíva
696,4 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
1,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,5 tis., 2022 129,5 tis., 2023 97,2 tis., 2024 107,5 tis., 2025 135,8 tis.202128,5 tis.2022129,5 tis.202397,2 tis.2024107,5 tis.2025135,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,2 mil., 2022 17,6 mil., 2023 27,8 mil., 2024 35,6 mil., 2025 40,2 mil.202116,2 mil.202217,6 mil.202327,8 mil.202435,6 mil.202540,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,2 mil. € 135,8 tis. €
2024 35,6 mil. € 107,5 tis. €
2023 27,8 mil. € 97,2 tis. €
2022 17,6 mil. € 129,5 tis. €
2021 16,2 mil. € 28,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok65,0 tis. €
  • Zásoby69,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky8,5 mil. €
  • Finančné účty887 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku28,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov525,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie135,8 tis. €
  • Rezervy6,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GS TREATMENT, s.r.o. v konkurze?

GS TREATMENT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GS TREATMENT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GS TREATMENT, s.r.o. tržby 40,2 mil. €.

Je firma GS TREATMENT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GS TREATMENT, s.r.o. dosiahla zisk 135,8 tis. €.

Je GS TREATMENT, s.r.o. platiteľom DPH?

GS TREATMENT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GS TREATMENT, s.r.o. sídli?

GS TREATMENT, s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 319, Vlkanová, 976 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026