E N R I C O, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31565620
DIČ: 2020430445
IČ DPH: SK2020430445
Štiavnická 5215, Ružomberok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štiavnická 5215, Ružomberok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.42
Dátum vzniku: 10. 6. 1992
Základné imanie: 16,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1993
Spisová značka: Sro/491/L
Predmet podnikania (výber): - výroba iného vrchného ošatenia, odevov a doplnkov; - veľkoobchod a maloobchod s odevami; - ubytovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erich Grimm od 3. 3. 2003
    konateľspoločník
  • Ing. Anna Grimm od 17. 10. 2023
    konateľ
  • Richard Hajzuk od 1. 11. 2008
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť E N R I C O, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 161,8 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 7,7 mil. €.

7,7 mil. €
Tržby
161,8 tis. €
Strata
13,6 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
2,1 mil. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
18,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −57,5 tis., 2022 53,6 tis., 2023 146,5 tis., 2024 51,2 tis., 2025 −161,8 tis.2021−57,5 tis.202253,6 tis.2023146,5 tis.202451,2 tis.2025−161,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,3 mil., 2022 10,1 mil., 2023 12,6 mil., 2024 10,6 mil., 2025 7,7 mil.20218,3 mil.202210,1 mil.202312,6 mil.202410,6 mil.20257,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,7 mil. € -161,8 tis. €
2024 10,6 mil. € 51,2 tis. €
2023 12,6 mil. € 146,5 tis. €
2022 10,1 mil. € 53,6 tis. €
2021 8,3 mil. € -57,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok227,8 tis. €
  • Zásoby68,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky30,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty1,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie35,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie16,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-161,8 tis. €
  • Rezervy50,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky873,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma E N R I C O, spol. s r.o. v konkurze?

E N R I C O, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma E N R I C O, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala E N R I C O, spol. s r.o. tržby 7,7 mil. €.

Je firma E N R I C O, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 E N R I C O, spol. s r.o. vykázala stratu 161,8 tis. €.

Je E N R I C O, spol. s r.o. platiteľom DPH?

E N R I C O, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma E N R I C O, spol. s r.o. sídli?

E N R I C O, spol. s r.o. má sídlo na adrese Štiavnická 5215, Ružomberok, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026