IMPA Žiar nad Hronom s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31558062
DIČ: 2020479131
IČ DPH: SK2020479131
Vieska 285, Ladomerská Vieska

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vieska 285, Ladomerská Vieska Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 13. 1. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/281/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; veľkoobchod so strojmi a technickými potřebami …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ingrid Zajacová, LL.M. od 24. 9. 2020
    konateľ
  • Milan Zajac od 2. 10. 2006
    konateľ
  • IMPA Dolný Kubín, s.r.o. od 3. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IMPA Žiar nad Hronom s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 1,8 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 5,9 mil. €.

5,9 mil. €
Tržby
1,8 tis. €
Zisk
6,3 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
436,4 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
14,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 78,3 tis., 2022 76,4 tis., 2023 −3,7 tis., 2024 13,5 tis., 2025 1,8 tis.202178,3 tis.202276,4 tis.2023−3,7 tis.202413,5 tis.20251,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,0 mil., 2022 4,5 mil., 2023 5,3 mil., 2024 6,1 mil., 2025 5,9 mil.20214,0 mil.20224,5 mil.20235,3 mil.20246,1 mil.20255,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,9 mil. € 1,8 tis. €
2024 6,1 mil. € 13,5 tis. €
2023 5,3 mil. € -3,7 tis. €
2022 4,5 mil. € 76,4 tis. €
2021 4,0 mil. € 78,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok748,9 tis. €
  • Zásoby998,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky47,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky117,0 tis. €
  • Finančné účty132,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie115,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku5,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov422,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,8 tis. €
  • Rezervy38,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky346,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IMPA Žiar nad Hronom s.r.o. v konkurze?

IMPA Žiar nad Hronom s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IMPA Žiar nad Hronom s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IMPA Žiar nad Hronom s.r.o. tržby 5,9 mil. €.

Je firma IMPA Žiar nad Hronom s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IMPA Žiar nad Hronom s.r.o. dosiahla zisk 1,8 tis. €.

Je IMPA Žiar nad Hronom s.r.o. platiteľom DPH?

IMPA Žiar nad Hronom s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IMPA Žiar nad Hronom s.r.o. sídli?

IMPA Žiar nad Hronom s.r.o. má sídlo na adrese Vieska 285, Ladomerská Vieska, 965 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026