REKU - Slovakia, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31449387
DIČ: 2020392451
IČ DPH: SK2020392451
Priemyselná 10, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 10, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.30
Dátum vzniku: 27. 1. 1994
Základné imanie: 333,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1994
Spisová značka: Sro/921/T
Predmet podnikania (výber): výroba laminátových dielov, foriem a prípravkov; výroba a spracovanie termoplastov a termosetov; veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu so strojmi a zariadeniami, náhradnými dielmi, hutníckym materiálom - kovmi, ko… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Josef Rengers od 1. 1. 2005
    konateľ
  • Peter Rengers od 18. 6. 2015
    konateľspoločník
  • Uwe Rengers od 14. 9. 2020
    konateľspoločník
  • Gerrit Rengers od 12. 10. 2023
    spoločník
  • Roswitha Rengers od 12. 10. 2023
    spoločník
  • Sebastian Rengers od 12. 10. 2023
    spoločník
  • Thomas Rengers od 12. 10. 2023
    spoločník
  • Lenka Valentínová od 6. 10. 2021
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REKU - Slovakia, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 729,8 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 9,7 mil. €.

9,7 mil. €
Tržby
729,8 tis. €
Zisk
10,3 mil. €
Celkové výnosy
15,3 mil. €
Aktíva
14,4 mil. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
42,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 mil., 2022 2,8 mil., 2023 1,8 mil., 2024 1,1 mil., 2025 729,8 tis.20212,6 mil.20222,8 mil.20231,8 mil.20241,1 mil.2025729,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,5 mil., 2022 19,1 mil., 2023 12,2 mil., 2024 10,1 mil., 2025 9,7 mil.202118,5 mil.202219,1 mil.202312,2 mil.202410,1 mil.20259,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,7 mil. € 729,8 tis. €
2024 10,1 mil. € 1,1 mil. €
2023 12,2 mil. € 1,8 mil. €
2022 19,1 mil. € 2,8 mil. €
2021 18,5 mil. € 2,6 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok6,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,4 mil. €
  • Zásoby2,4 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky223,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty6,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie78,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie333,0 tis. €
  • Fondy zo zisku48,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie729,8 tis. €
  • Rezervy495,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky376 €
  • Krátkodobé záväzky395,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REKU - Slovakia, spol. s r.o. v konkurze?

REKU - Slovakia, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REKU - Slovakia, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REKU - Slovakia, spol. s r.o. tržby 9,7 mil. €.

Je firma REKU - Slovakia, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REKU - Slovakia, spol. s r.o. dosiahla zisk 729,8 tis. €.

Je REKU - Slovakia, spol. s r.o. platiteľom DPH?

REKU - Slovakia, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REKU - Slovakia, spol. s r.o. sídli?

REKU - Slovakia, spol. s r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 10, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026