I.B.I.S. spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31443427
DIČ: 2021079093
IČ DPH: SK2021079093
Rustaveliho 10054/4, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rustaveliho 10054/4, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pomocné činnosti týkajúce sa finančných služieb a poistenia 66.22
Dátum vzniku: 6. 10. 1993
Základné imanie: 33,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/12732/B
Predmet podnikania (výber): poradenská, konzultačná a sprostredkovateľská činnosť v prospech poisťovní a zaisťovní v rámci stanovenom v povolení …; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alfréd Orosz od 3. 8. 2004
    konateľspoločník
  • Ing. Ján Žurek od 17. 3. 2021
    konateľspoločník
  • Vojtech Bohuš od 17. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I.B.I.S. spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 323 % na 296,1 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 299,0 tis. €.

299,0 tis. €
Tržby
296,1 tis. €
Zisk
589,5 tis. €
Celkové výnosy
476,2 tis. €
Aktíva
332,7 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
51,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 72,2 tis., 2022 83,5 tis., 2023 85,5 tis., 2024 70,0 tis., 2025 296,1 tis.202172,2 tis.202283,5 tis.202385,5 tis.202470,0 tis.2025296,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 271,5 tis., 2022 269,4 tis., 2023 291,7 tis., 2024 285,1 tis., 2025 299,0 tis.2021271,5 tis.2022269,4 tis.2023291,7 tis.2024285,1 tis.2025299,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 299,0 tis. € 296,1 tis. €
2024 285,1 tis. € 70,0 tis. €
2023 291,7 tis. € 85,5 tis. €
2022 269,4 tis. € 83,5 tis. €
2021 271,5 tis. € 72,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky61,7 tis. €
  • Finančné účty412,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,3 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie296,1 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky461 €
  • Krátkodobé záväzky140,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I.B.I.S. spol. s r.o. v konkurze?

I.B.I.S. spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I.B.I.S. spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I.B.I.S. spol. s r.o. tržby 299,0 tis. €.

Je firma I.B.I.S. spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I.B.I.S. spol. s r.o. dosiahla zisk 296,1 tis. €.

Je I.B.I.S. spol. s r.o. platiteľom DPH?

I.B.I.S. spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I.B.I.S. spol. s r.o. sídli?

I.B.I.S. spol. s r.o. má sídlo na adrese Rustaveliho 10054/4, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026