Brantner Nové Zámky s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31440291
DIČ: 2020413857
IČ DPH: SK2020413857
Viničná 23, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Viničná 23, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.11
Dátum vzniku: 3. 8. 1993
Základné imanie: 1,4 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 8. 1993
Spisová značka: Sro/540/N
Predmet podnikania (výber): - montáž, oprava, údržba vyhr. elektrických zariadení a výroba rozv. n. nap.; - elektroinštalácie; - montáž káblových rozvodov …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Brantner Nové Zámky s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 265,1 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 11,5 mil. €.

11,5 mil. €
Tržby
265,1 tis. €
Strata
12,0 mil. €
Celkové výnosy
21,6 mil. €
Aktíva
2,2 mil. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
56,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 582,1 tis., 2022 278,0 tis., 2023 325,1 tis., 2024 546,0 tis., 2025 −265,1 tis.2021582,1 tis.2022278,0 tis.2023325,1 tis.2024546,0 tis.2025−265,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,7 mil., 2022 7,4 mil., 2023 8,4 mil., 2024 12,7 mil., 2025 11,5 mil.20216,7 mil.20227,4 mil.20238,4 mil.202412,7 mil.202511,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 7,3 mil., 2022 7,9 mil., 2023 8,8 mil., 2024 13,0 mil., 2025 12,0 mil.20217,3 mil.20227,9 mil.20238,8 mil.202413,0 mil.202512,0 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 142,4 tis., 2022 61,9 tis., 2023 81,7 tis., 2024 143,8 tis., 2025 62,9 tis.2021142,4 tis.202261,9 tis.202381,7 tis.2024143,8 tis.202562,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,5 mil. € -265,1 tis. €
2024 12,7 mil. € 546,0 tis. €
2023 8,4 mil. € 325,1 tis. €
2022 7,4 mil. € 278,0 tis. €
2021 6,7 mil. € 582,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok17,8 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok24,9 tis. €
  • Zásoby71,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky273,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,6 mil. €
  • Finančné účty339,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie536,8 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie2,2 mil. €
  • Záväzky19,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Brantner Nové Zámky s.r.o. v konkurze?

Brantner Nové Zámky s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Brantner Nové Zámky s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Brantner Nové Zámky s.r.o. tržby 11,5 mil. €.

Je firma Brantner Nové Zámky s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Brantner Nové Zámky s.r.o. vykázala stratu 265,1 tis. €.

Je Brantner Nové Zámky s.r.o. platiteľom DPH?

Brantner Nové Zámky s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Brantner Nové Zámky s.r.o. sídli?

Brantner Nové Zámky s.r.o. má sídlo na adrese Viničná 23, Nové Zámky, 940 64.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026