BW ARMS, spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna spoločnosť
IČO: 31438334
DIČ: 2020376644
IČ DPH: SK2020376644
Psíky 2741/121, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Psíky 2741/121, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 24. 6. 1993
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 7. 1993
Spisová značka: Sro/450/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodnej činnosti; nákup a predaj zbraní a streliva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Šoltis od 24. 10. 2014
    konateľspoločník
  • Mgr. Radoslav Zonyga od 19. 11. 2018
    konateľ
  • Peter Urbanovský od 19. 11. 2018
    konateľ
  • Ing. Miroslava Urbanovská od 18. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BW ARMS, spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 389,2 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 4,3 mil. €.

4,3 mil. €
Tržby
389,2 tis. €
Zisk
4,3 mil. €
Celkové výnosy
3,4 mil. €
Aktíva
3,1 mil. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
20,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 433,4 tis., 2022 637,3 tis., 2023 450,0 tis., 2024 556,1 tis., 2025 389,2 tis.2021433,4 tis.2022637,3 tis.2023450,0 tis.2024556,1 tis.2025389,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 4,8 mil., 2023 4,5 mil., 2024 4,6 mil., 2025 4,3 mil.20213,3 mil.20224,8 mil.20234,5 mil.20244,6 mil.20254,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,3 mil. € 389,2 tis. €
2024 4,6 mil. € 556,1 tis. €
2023 4,5 mil. € 450,0 tis. €
2022 4,8 mil. € 637,3 tis. €
2021 3,3 mil. € 433,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok168,2 tis. €
  • Zásoby2,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky163,4 tis. €
  • Finančné účty730,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie389,2 tis. €
  • Rezervy5,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky264,0 tis. €
  • Bankové úvery11,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie84 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BW ARMS, spoločnosť s ručením obmedzeným v konkurze?

BW ARMS, spoločnosť s ručením obmedzeným nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BW ARMS, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BW ARMS, spoločnosť s ručením obmedzeným tržby 4,3 mil. €.

Je firma BW ARMS, spoločnosť s ručením obmedzeným v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BW ARMS, spoločnosť s ručením obmedzeným dosiahla zisk 389,2 tis. €.

Je BW ARMS, spoločnosť s ručením obmedzeným platiteľom DPH?

BW ARMS, spoločnosť s ručením obmedzeným je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BW ARMS, spoločnosť s ručením obmedzeným sídli?

BW ARMS, spoločnosť s ručením obmedzeným má sídlo na adrese Psíky 2741/121, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026