EKOTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM BRATISLAVA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31437443
DIČ: 2020362949
IČ DPH: SK2020362949
Tomášikova 10/F, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 10/F, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 7. 6. 1993
Základné imanie: 7,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 1993
Spisová značka: Sro/12720/B
Predmet podnikania (výber): - poradenstvo v oblasti vplyvu chemikálií na prostredie; - poskytovanie software-predaj a vývoj; - sprostredkovanie, kúpa a predaj všetkých druhov tovarov v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PaedDr. Martin Murín od 18. 8. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EKOTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM BRATISLAVA s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 215 % na 55,1 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 426,6 tis. €.

426,6 tis. €
Tržby
55,1 tis. €
Strata
426,7 tis. €
Celkové výnosy
134,9 tis. €
Aktíva
28,3 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
65,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 54,9 tis., 2023 92,5 tis., 2024 −17,5 tis., 2025 −55,1 tis.20215,5 tis.202254,9 tis.202392,5 tis.2024−17,5 tis.2025−55,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 224,7 tis., 2022 378,0 tis., 2023 544,6 tis., 2024 470,1 tis., 2025 426,6 tis.2021224,7 tis.2022378,0 tis.2023544,6 tis.2024470,1 tis.2025426,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 426,6 tis. € -55,1 tis. €
2024 470,1 tis. € -17,5 tis. €
2023 544,6 tis. € 92,5 tis. €
2022 378,0 tis. € 54,9 tis. €
2021 224,7 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,6 tis. €
  • Zásoby209 €
  • Krátkodobé pohľadávky104,9 tis. €
  • Finančné účty14,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,9 tis. €
  • Kapitálové fondy1,7 tis. €
  • Fondy zo zisku790 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov72,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-55,1 tis. €
  • Rezervy10,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky90,5 tis. €
  • Bankové úvery1,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EKOTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM BRATISLAVA s.r.o. v konkurze?

EKOTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM BRATISLAVA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EKOTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM BRATISLAVA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EKOTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM BRATISLAVA s.r.o. tržby 426,6 tis. €.

Je firma EKOTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM BRATISLAVA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EKOTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM BRATISLAVA s.r.o. vykázala stratu 55,1 tis. €.

Je EKOTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM BRATISLAVA s.r.o. platiteľom DPH?

EKOTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM BRATISLAVA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EKOTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM BRATISLAVA s.r.o. sídli?

EKOTOXIKOLOGICKÉ CENTRUM BRATISLAVA s.r.o. má sídlo na adrese Tomášikova 10/F, Bratislava, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026