ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31431429
DIČ: 2020396136
IČ DPH: SK2020396136
Kláštorská 28, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kláštorská 28, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.74
Dátum vzniku: 15. 1. 1993
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1993
Spisová značka: Sro/3069/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodnej činnosti v oblasti spotrebného tovaru, strojárskeho tovaru, potravín, zdravotníckej a výpo…; zahranično-obchodná činnosť; maloobchod a veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jiří Dugát od 9. 10. 2008
    konateľspoločník
  • Július Dugát od 20. 11. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 100 % na 262 € a tržby jej klesli o 42 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
262 €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
680,0 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
29,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 214,2 tis., 2022 38,5 tis., 2023 88,2 tis., 2024 100,8 tis., 2025 2622021214,2 tis.202238,5 tis.202388,2 tis.2024100,8 tis.2025262
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 2,6 mil., 2023 3,2 mil., 2024 3,1 mil., 2025 1,8 mil.20212,4 mil.20222,6 mil.20233,2 mil.20243,1 mil.20251,8 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 2,4 mil., 2022 2,6 mil., 2023 3,2 mil., 2024 3,3 mil., 2025 2,0 mil.20212,4 mil.20222,6 mil.20233,2 mil.20243,3 mil.20252,0 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 54,6 tis., 2022 14,9 tis., 2023 16,4 tis., 2024 17,7 tis., 2025 8,2 tis.202154,6 tis.202214,9 tis.202316,4 tis.202417,7 tis.20258,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 262 €
2024 3,1 mil. € 100,8 tis. €
2023 3,2 mil. € 88,2 tis. €
2022 2,6 mil. € 38,5 tis. €
2021 2,4 mil. € 214,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok948,4 tis. €
  • Zásoby95,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky270,3 tis. €
  • Finančné účty355 €
  • Časové rozlíšenie3,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov622,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie262 €
  • Rezervy7,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky49,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky387,3 tis. €
  • Bankové úvery194,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o. v konkurze?

ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o. dosiahla zisk 262 €.

Je ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o. platiteľom DPH?

ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o. sídli?

ATLANTIC ENERGY SLOVAKIA spol. s r.o. má sídlo na adrese Kláštorská 28, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026