Píla Podlužany spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31425399
DIČ: 2020416585
IČ DPH: SK2020416585
Podlužany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podlužany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 9. 12. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1995
Spisová značka: Sro/1090/R
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj; - výroba ošatenia a doplnkov; - výroba výrobkov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Kurej od 9. 12. 1992
    konateľspoločník
  • Samuel Kurej od 5. 9. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Píla Podlužany spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 14,3 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 737,1 tis. €.

737,1 tis. €
Tržby
14,3 tis. €
Zisk
756,5 tis. €
Celkové výnosy
275,3 tis. €
Aktíva
91,6 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
28,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,9 tis., 2022 27,2 tis., 2023 16,6 tis., 2024 18,7 tis., 2025 14,3 tis.202119,9 tis.202227,2 tis.202316,6 tis.202418,7 tis.202514,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 612,1 tis., 2022 865,8 tis., 2023 900,9 tis., 2024 689,2 tis., 2025 737,1 tis.2021612,1 tis.2022865,8 tis.2023900,9 tis.2024689,2 tis.2025737,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 737,1 tis. € 14,3 tis. €
2024 689,2 tis. € 18,7 tis. €
2023 900,9 tis. € 16,6 tis. €
2022 865,8 tis. € 27,2 tis. €
2021 612,1 tis. € 19,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok163,1 tis. €
  • Zásoby57,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky45,9 tis. €
  • Finančné účty7,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy11,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov57,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,3 tis. €
  • Rezervy5,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky137,0 tis. €
  • Bankové úvery31,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Píla Podlužany spol. s r.o. v konkurze?

Píla Podlužany spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Píla Podlužany spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Píla Podlužany spol. s r.o. tržby 737,1 tis. €.

Je firma Píla Podlužany spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Píla Podlužany spol. s r.o. dosiahla zisk 14,3 tis. €.

Je Píla Podlužany spol. s r.o. platiteľom DPH?

Píla Podlužany spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Píla Podlužany spol. s r.o. sídli?

Píla Podlužany spol. s r.o. má sídlo na adrese Podlužany, 956 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026