C.A.F. spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31424589
DIČ: 2020391241
IČ DPH: SK2020391241
Bulharská 42/2476, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bulharská 42/2476, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.21
Dátum vzniku: 20. 11. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/1385/T
Predmet podnikania (výber): upratovacie a čistiace práce; kopírovacie služby; inzertná služba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Rusnák od 8. 7. 2021
    konateľspoločník
  • Mgr. Martina Mikušová od 29. 3. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C.A.F. spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 89 % na 18,0 tis. € a tržby jej narástli na 3,9 mil. €.

3,9 mil. €
Tržby
18,0 tis. €
Zisk
3,9 mil. €
Celkové výnosy
472,4 tis. €
Aktíva
429,0 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
2,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 78,2 tis., 2022 393,0 tis., 2023 117,9 tis., 2024 160,9 tis., 2025 18,0 tis.202178,2 tis.2022393,0 tis.2023117,9 tis.2024160,9 tis.202518,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,3 tis., 2022 391,0 tis., 2023 535,4 tis., 2024 284,9 tis., 2025 3,9 mil.20215,3 tis.2022391,0 tis.2023535,4 tis.2024284,9 tis.20253,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,9 mil. € 18,0 tis. €
2024 284,9 tis. € 160,9 tis. €
2023 535,4 tis. € 117,9 tis. €
2022 391,0 tis. € 393,0 tis. €
2021 5,3 tis. € 78,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok129,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok373 €
  • Zásoby3,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky207,2 tis. €
  • Finančné účty126,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy104,3 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov299,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky112 €
  • Krátkodobé záväzky43,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C.A.F. spol. s r.o. v konkurze?

C.A.F. spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C.A.F. spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C.A.F. spol. s r.o. tržby 3,9 mil. €.

Je firma C.A.F. spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C.A.F. spol. s r.o. dosiahla zisk 18,0 tis. €.

Je C.A.F. spol. s r.o. platiteľom DPH?

C.A.F. spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma C.A.F. spol. s r.o. sídli?

C.A.F. spol. s r.o. má sídlo na adrese Bulharská 42/2476, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026