PASIA spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31422900
DIČ: 2020380538
IČ DPH: SK2020380538
Partizánska 401, Horná Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 401, Horná Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.10
Dátum vzniku: 20. 10. 1992
Základné imanie: 8,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1993
Spisová značka: Sro/317/R
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárska výroba; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Igor Marko od 23. 7. 2018
    konateľ
  • Ing. Ferdinand Marko od 1. 4. 2009
    konateľ
  • Trim Invest a.s. od 20. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PASIA spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 210,1 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
210,1 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
452,3 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
29,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 392,0 tis., 2022 714,0 tis., 2023 24,5 tis., 2024 295,0 tis., 2025 210,1 tis.2021392,0 tis.2022714,0 tis.202324,5 tis.2024295,0 tis.2025210,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 2,0 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,0 mil.20211,3 mil.20222,0 mil.20231,9 mil.20241,8 mil.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 210,1 tis. €
2024 1,8 mil. € 295,0 tis. €
2023 1,9 mil. € 24,5 tis. €
2022 2,0 mil. € 714,0 tis. €
2021 1,3 mil. € 392,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok15,5 tis. €
  • Zásoby844,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky726,4 tis. €
  • Finančné účty274,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,9 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie452,3 tis. €
  • Záväzky2,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PASIA spol. s r.o. v konkurze?

PASIA spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PASIA spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PASIA spol. s r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma PASIA spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PASIA spol. s r.o. dosiahla zisk 210,1 tis. €.

Je PASIA spol. s r.o. platiteľom DPH?

PASIA spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PASIA spol. s r.o. sídli?

PASIA spol. s r.o. má sídlo na adrese Partizánska 401, Horná Streda, 916 24.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026