FEMAD s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31420290
DIČ: 2020397621
IČ DPH: SK2020397621
Studená 3, Nesvady

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Studená 3, Nesvady Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 11. 9. 1992
Základné imanie: 650,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/1332/N
Predmet podnikania (výber): - stolárske práce; - výroba tovaru z plastov; - výroba kovových konštrukcií a ich súčastí, vrátane vyhotovovania konštrukčnej dokumentácie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marc Adjiman od 28. 6. 2019
    konateľ
  • Financiere Moussey SAS od 15. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FEMAD s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 47 % na 237,2 tis. € a tržby jej ostali na 7,4 mil. €.

7,4 mil. €
Tržby
237,2 tis. €
Zisk
7,5 mil. €
Celkové výnosy
4,3 mil. €
Aktíva
958,9 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
29,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 636,2 tis., 2022 509,4 tis., 2023 562,3 tis., 2024 443,6 tis., 2025 237,2 tis.2021636,2 tis.2022509,4 tis.2023562,3 tis.2024443,6 tis.2025237,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,3 mil., 2022 10,3 mil., 2023 8,5 mil., 2024 7,5 mil., 2025 7,4 mil.20219,3 mil.202210,3 mil.20238,5 mil.20247,5 mil.20257,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,4 mil. € 237,2 tis. €
2024 7,5 mil. € 443,6 tis. €
2023 8,5 mil. € 562,3 tis. €
2022 10,3 mil. € 509,4 tis. €
2021 9,3 mil. € 636,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok316,9 tis. €
  • Zásoby1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,7 mil. €
  • Finančné účty90,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie650,2 tis. €
  • Fondy zo zisku71,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie237,2 tis. €
  • Rezervy28,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky642 €
  • Krátkodobé záväzky2,9 mil. €
  • Bankové úvery440,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FEMAD s.r.o. v konkurze?

FEMAD s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FEMAD s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FEMAD s.r.o. tržby 7,4 mil. €.

Je firma FEMAD s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FEMAD s.r.o. dosiahla zisk 237,2 tis. €.

Je FEMAD s.r.o. platiteľom DPH?

FEMAD s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FEMAD s.r.o. sídli?

FEMAD s.r.o. má sídlo na adrese Studená 3, Nesvady, 946 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026