R A F T, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31418414
DIČ: 2020357185
IČ DPH: SK2020357185
Smrečianska 15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Smrečianska 15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 3. 8. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 8. 1993
Spisová značka: Sro/3095/B
Predmet podnikania (výber): odborne poradenská a iná sprostredkovateľská činnosť súvisiaca s predmetom podnikania; budovanie bytových a občianskych stavieb; budovanie inžinierskych stavieb /vrátane technologickej vybavenosti sídliskových celkov/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Mühl od 24. 7. 1998
    konateľspoločník
  • Ing. Vlasta Műhlová od 23. 12. 2013
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R A F T, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 14,1 tis. € a tržby jej klesli o 70 % na 13,0 tis. €.

13,0 tis. €
Tržby
14,1 tis. €
Strata
20,7 tis. €
Aktíva
15,1 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,3 tis., 2022 32,7 tis., 2023 −4,9 tis., 2024 9,2 tis., 2025 −14,1 tis.202111,3 tis.202232,7 tis.2023−4,9 tis.20249,2 tis.2025−14,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 96,2 tis., 2022 80,7 tis., 2023 43,0 tis., 2024 42,7 tis., 2025 13,0 tis.202196,2 tis.202280,7 tis.202343,0 tis.202442,7 tis.202513,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 13,0 tis. € -14,1 tis. €
2024 42,7 tis. € 9,2 tis. €
2023 43,0 tis. € -4,9 tis. €
2022 80,7 tis. € 32,7 tis. €
2021 96,2 tis. € 11,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,1 tis. €
  • Záväzky5,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R A F T, s.r.o. v konkurze?

R A F T, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R A F T, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R A F T, s.r.o. tržby 13,0 tis. €.

Je firma R A F T, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R A F T, s.r.o. vykázala stratu 14,1 tis. €.

Je R A F T, s.r.o. platiteľom DPH?

R A F T, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R A F T, s.r.o. sídli?

R A F T, s.r.o. má sídlo na adrese Smrečianska 15, Bratislava, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026