Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31416373
DIČ: 2020380516
IČ DPH: SK2020380516
Slovanská 1417/18, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Slovanská 1417/18, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.92
Dátum vzniku: 1. 7. 1992
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sa/66/R
Predmet podnikania (výber): prenájom automobilov; - sprostredkovateľská činnosť; - baliace činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Silgan Holdings Austria GmbH od 2. 6. 2023
    spoločník
  • Ing. Peter Knezl od 20. 5. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Richard Novák od 20. 5. 2026
    člen predstavenstva
  • Martin Kováč od 20. 5. 2026
    člen predstavenstva
  • Alessanddro Stratta od 20. 5. 2026
    člen dozornej rady
  • Dipl. Ing. Dr. Wolfgang Egle od 20. 5. 2026
    člen dozornej rady
  • Peter Gasser od 20. 5. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 1,8 mil. € a tržby jej narástli o 3 % na 64,4 mil. €.

64,4 mil. €
Tržby
1,8 mil. €
Zisk
109,2 mil. €
Celkové výnosy
35,4 mil. €
Aktíva
19,7 mil. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
19,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 mil., 2022 3,0 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,9 mil., 2025 1,8 mil.20211,6 mil.20223,0 mil.20231,5 mil.20241,9 mil.20251,8 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 57,0 mil., 2022 80,6 mil., 2023 70,8 mil., 2024 62,5 mil., 2025 64,4 mil.202157,0 mil.202280,6 mil.202370,8 mil.202462,5 mil.202564,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 64,4 mil. € 1,8 mil. €
2024 62,5 mil. € 1,9 mil. €
2023 70,8 mil. € 1,5 mil. €
2022 80,6 mil. € 3,0 mil. €
2021 57,0 mil. € 1,6 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok26,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok7,5 mil. €
  • Zásoby19,4 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,1 mil. €
  • Finančné účty3,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie52,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,2 mil. €
  • Kapitálové fondy9,9 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,8 mil. €
  • Rezervy1,1 mil. €
  • Dlhodobé záväzky46,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,2 mil. €
  • Bankové úvery5,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie180 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s. v konkurze?

Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s. tržby 64,4 mil. €.

Je firma Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s. dosiahla zisk 1,8 mil. €.

Je Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s. platiteľom DPH?

Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s. sídli?

Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s. má sídlo na adrese Slovanská 1417/18, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026