TC CONTACT, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31409997
DIČ: 2020380428
IČ DPH: SK2020380428
Milana Rastislava Štefánika 29, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Milana Rastislava Štefánika 29, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.29
Dátum vzniku: 1. 4. 1992
Základné imanie: 256,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/1470/R
Predmet podnikania (výber): - výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely; - výroba iných účelových strojov; - výskum a vývoj …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Putala od 1. 8. 2025
    konateľ
  • Ing. Martin Rusnák od 20. 1. 2023
    konateľ
  • Ing. Tatiana Uhrínová od 2. 11. 2020
    konateľspoločník
  • BD 3, s.r.o. od 14. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TC CONTACT, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 153 % na 160,4 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
160,4 tis. €
Zisk
3,6 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
476,0 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
39,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −148,3 tis., 2022 18,8 tis., 2023 120,8 tis., 2024 63,3 tis., 2025 160,4 tis.2021−148,3 tis.202218,8 tis.2023120,8 tis.202463,3 tis.2025160,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 2,0 mil., 2023 2,3 mil., 2024 3,9 mil., 2025 2,5 mil.20211,7 mil.20222,0 mil.20232,3 mil.20243,9 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 160,4 tis. €
2024 3,9 mil. € 63,3 tis. €
2023 2,3 mil. € 120,8 tis. €
2022 2,0 mil. € 18,8 tis. €
2021 1,7 mil. € -148,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok37,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby456,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky320,0 tis. €
  • Finančné účty708 €
  • Časové rozlíšenie18,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie256,0 tis. €
  • Kapitálové fondy505,9 tis. €
  • Fondy zo zisku19,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-466,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie160,4 tis. €
  • Rezervy34,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky725,5 tis. €
  • Bankové úvery936,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TC CONTACT, spol. s r.o. v konkurze?

TC CONTACT, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TC CONTACT, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TC CONTACT, spol. s r.o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma TC CONTACT, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TC CONTACT, spol. s r.o. dosiahla zisk 160,4 tis. €.

Je TC CONTACT, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TC CONTACT, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TC CONTACT, spol. s r.o. sídli?

TC CONTACT, spol. s r.o. má sídlo na adrese Milana Rastislava Štefánika 29, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026